Octavia Spencer

Octavia Lenora Spencer

7,7
28 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Octavia Spencer
Bobey

Bardzo dobrze. Jedyny zasłużony Oscar jeśli chodzi o "Służące", mam nadzieję że limit wyczerpany :)

Bobey

o. własnie się dowiedziałam, to miła wiadomość na początek dnia, zasłużyła!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
KALAFIOR5

Zgadzam się z wami. Octavia zasłużyła na Oscara, jej rola w "Służących" była charyzmatyczna i jednym słowem- rewelacyjna, przyćmiła takie gwiazdy jak Viola Davis czy Emma Stone

Bobey

za co? za "eat my shit "?

andi87

Prawdopodobnie ten Oscar nic jej nie da, a został wręczony tylko i wyłącznie ze względu na polityczną poprawność. To był rok Jessiki Chastain - i nikt temu nie zaprzeczy. Spencerówna jest kolejną laureatką Oscara, o której świat szybko zapomni.

Więcej moich przemyśleń oscarowych tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=BJVjEVaUX1Y

napisykoncowepl

HAHAHAHAHAHHAHAHAAHA XD!

Pozdrawiam.

napisykoncowepl

Raczej coś da, bo jest już zaangażowana w kilka kolejnych projektów na lata 2012 i 2013. Polityczna poprawność? Octavia otrzymała wszystkie prestiżowe nagrody, a nie jedynie Oscara. Raczej nie byłoby tak, że wszystkie komisje były za poprawnością polityczną. Rola była na pewno dobra, jeśli nie bardzo dobra, może oni doszukali się czegoś więcej niż ty, ja i inni. Również mocno kibicowałam Jessice - jej rola była niesamowita, ale przynajmniej ktoś z obsady Służących dostał. A sama nominacja to wielkie wyróżnienie.
Również pozdrawiam.

Bobey

Wolałbym by wygrała Jessica Chastain. Octavia w każdym filmie gra na te samą modłe.

maciekb80

Czarna i tłusta. Black lives no matter + body positiv. Najlepsza aktorka świata według żydostwa z Hollywood

Berserko

" brody positive" = akceptujmy chorobę zwaną otyłością za którą idzie miażdżyca cukrzyca cholesterol zwyrodnienie stawów choroby kręgosłupa i inne syfy. Chorobę sie leczy A nie afirmuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones