Olga Bołądź

7,0
24 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bołądź

Gdyby komuś, kiedyś, z jakiegoś powodu przyszło do głowy kręcić polską wersję Millennium Larssona, to mamy idealną kandydatkę do głównej roli Lisbeth Salander. Pozdrawiam.

Kemer

Całkiem niezły pomysł. Zwłaszcza, że w Służbach Specjalnych gra trochę zwichrowaną postać i wychodzi jej to nieźle.

Kemer

do Noomi Rapace jej tak daleko jak mnie do perliczki

kokroucz

amen

Kemer

Jak tylko zacząłem oglądać S.S. pomyślałem "gdzieś już tą postać widziałem".

Kemer

hahah do Noomi to ona ma taka dluga droge jak z tąd do galaktyki. OB to cienka aktoresczka, bazujaca na ciagle tym samym powielanym schemacie bycia twardzielka, z jedna miną.

funkmachine

Stąd. *

Ertix_Poke

Bo on miał do szkoły jak "z tąd" do galaktyki, no co...

funkmachine

Ja też jej nie łykam. Nie mogę po prostu irytuje mnie tak strasznie.... ale to moja opinia.

Kemer

Miło, ze powielasz innym swoje ksywki, które ci nadali rodzice :)

Kemer

Nie oglądałam Millennium... Jestem w trakcie czytania i wiesz, gdy zobaczyłam w zapowiedzi "Skazanych" Olgę, to od tego momentu moja Lisbeth ma jej twarz...a może miała ją wcześniej

Kemer

Co do Noomi to chodzi o urodę czy talent? - bo nie zrozumiałem. Jak dla mnie w porównaniu uroda na plus dla Olgi co do gry hmm tak jak z urodą każdemu pasuje co innego.
Co do Millenium to dlaczego ograniczać ją tylko do polskiej wersji - polska aktorka pewnie poradziła by sobie w roli anglojęzycznej. Ale pomijając to co napisałem - czy nie była by ona trochę za wysoka do tej postaci tzn Lizbeth...?

Obywatel_2

Tylko nie to, zostawcie w spokoju Millenium skandynawskie do szpiku kości.

Kemer

Ja ją zatrudnię, gdy będę kręcił polska wersje Prometeusza :D

Kemer

Ta aktorka ma wizualnie 37 lat a Salander to byla chyba siksa. Kolo 20o ile pamietam

Kemer

Masz rację. Pasowałaby idealnie.

Kemer

Doprawdy? Po czym wnosisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones