Olga Kurylenko

7,0
14 485 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Kurylenko

aktorek z jakę oglądałem jakiś film.

użytkownik usunięty
sawlol

miesiac za nami, juz ci lepiej???

co jestes jej wanem?

użytkownik usunięty
sawlol

nie specjalnie, lecz nie podzielam Twojego zdania.......tylko czy to mnie czyni Wanem....???

tylko pytam

użytkownik usunięty
sawlol

Ty rozumie nie jestes wanem Kurylenko......
.....czyim wanem jestes zatem????

Lamberta i Rickmana

sawlol

to było napisać od razu , że jesteś gejem. Nikogo by twój temat nie zdziwił.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

nie jestem gejem po prostu jej nie lubię,jak ty byś nie lubił/lubiła jakiejś aktorki lub aktora to też by znaczyło że jesteś gejem lub lesbijką?

sawlol

No nie wiem. Ja lubię wszystkie aktorki, więc trudno mi się wczuć w taką hipotetyczną sytuację, ale gdybym nie lubił fajnych lasek to zacząłbym już sobie piórnik strugać.

HRA

a kto powiedział że nie sadzę że jest ładną laską,oczywiście że tak sądzę ale aktorką słabą!!

sawlol

a o to chodzi. No to spoko.

Ja nie zauważyłem jakichś niezwykłych braków w jej aktorskim warsztacie, ale też nie jest to dla mnie jedynym kryterium jakim się kieruję w moich sympatiach.

Pozdrawiam

sawlol

poprostu gej a teraz starasz sie bronic choc nie wiem dlaczego,lubisz co lubisz to tkwij w tym:)

Morden74

Okej kamracie

Morden74

"poprostu"... i takie matoły maja prawo wypowiadać się publicznie. Przynajmniej nikt nie musi cię ośmieszać. Sam robisz to perfekcyjnie.

sawlol

No to jesteś jej samochodem czy nie? Bo nie wiem czy Transformers mam zaliczać nadal do SF czy do 'dokumentalny'?

(^_^)

Opet

Nie nie jestem jej samochodem:),oczywiście że do dokumentalnych:)

Opet

chyba raczej do "biograficzny"

sawlol

Ja nie miałem się do czego doczepić oglądając Niepamięć.

Złą aktorką nie jest bo do tej pory oglądałem 3 czy 4 filmy z jej udziałem i nigdy nie przeczepiłem się do niej, są gorsze, a ona gra swoje role dobrze + jest piekną kobietą :)

kowal1528

Czasami wygląda jakby grała sztucznie. Np. w 7 psychopatów. Ale czy to coś złego, skoro to się podoba. Jak np. głęboko oddycha z tym swoim typowym lękiem-przejęciem. Było to w Oblivion, w 7 psychopatach, trochę w Quantum of Solace.

sawlol

i do tego brzydka jak kupa!

sawlol

Obejrzyj sobie jakiś film z Nataszą Urbańską.........To zmienisz zdanie

sawlol

To widocznie mało aktorek jeszcze znasz .

sawlol

Obrzydliwe babsko, bez talentu i urody. Polotu również jej brak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones