Olivia CookeII

Olivia Kate Cooke

7,6
12 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Cooke

W Bates Motel jest po prostu przepiękna! Jej oczy, uśmiech!

użytkownik usunięty
multiple

Zgadzam się. Jest prześliczna i dużo ładniejsza od Bradley.

Mała Jessica Alba

użytkownik usunięty
jimjones1223

Alba jest brzydka ;] kiedyś mi się podobała jej uroda, ale im częściej się na nią patrzy tym człowiekowi brzydnie ^^

multiple

Zgadzam się z tobą, oglądam Bates Motel i muszę przyznać że ma to coś, uwielbiam jej postać.

ewelaw13

potwierdzam :)

multiple

Zgadzam się z Tb ;) Jest najładniejsza dziewczyną z Bates Motel

multiple

Weszlam na jej strone wlasnie po to zeby to napisac haahah <3

multiple

Wiem, że to stary post ale dopiero zaczęłam oglądać Bates Motel i ta dziewczyna urzekła mnie swym wyglądem :) nie jestem homo ale gdy widzę piękne dziewczyny to nie mogę oderwać wzroku :P najlepsze ma oczy...

martynah321

Całkowicie się zgadzam z przedmówcami :)

P.S. Ktoś już widział nowy film z jej udziałem?
Me and Earl and the Dying Girl

Cruize

Widziałam zwiastun. Film chyba jeszcze nie da się obejrzeć. Nie wiem czy wgl w Polsce będzie jak :(

multiple

To fakt, wygląda obłędnie w serialu.

multiple

Różnica między Olivią Cooke a Nicolą Peltz jest zasadnicza.

Ta pierwsza ma wątpliwości (bezzasadne) co do swojej atrakcyjności, toteż niestety nieustannie mizdrzy się do kamery. Patrzy w obiektyw tymi swoimi sarnimi wielkimi oczyma, błagając o litość, o uwagę, co w istocie jest... żenujące.

Panna Nicola tymczasem, ta doskonale piękna lalka Barbie z ząbkami równymi od linijki, doskonałymi włoskami, szminką, jednocześnie zupelnie nagim, do bólu szczerym spojrzeniem wygrywa. Wygrywa... naturalnością. Zupełnie nie dba o kamerę. Gra. Na nic się nie sili. I robi tym samym jeszcze większe wrażenie.

Zdumiewające.

Przypomina to trochę pojedynek Sophie Marceau z Denise Richards w "Świat to za mało" (ale tam wynik był jednak do końca remisowy).

AutorAutor

Mam podobne odczucia, ładna dziewczyna ale strasznie sztuczna. Jakby chciała wejść do tej kamery. I te ciągle wytrzeszczone oczy. Chyba najbardziej irytująca mnie postać w serialu.

griet

To prawda. Jak dla mnie za bardzo się wtrącała we wszystko. Już nawet Bradley bardziej lubiłam.

AutorAutor

Kompletnie widzę mamy inne typy gustu kobiet :) - Po raz kolejny się z tobą nie zgodzę .

Tak jak powiedziałaś Panna Nicola to taka piękna Lalka Barbie , równiutkie ząbki , doskonałe włosy , doskonałe usta .

Przez co dla mnie jest sztuczna i jest kolejną kopią, podobnych lalek Barbie które można spotkać w rożnych produkcjach .

Natomiast Olivia nie jest idealna pod względem urody, ale przez swoją specyficzną urodę przyciąga bardziej przed ekran .

I dla mnie zdecydowanie to Olivia jest bardziej naturalna .

multiple

Zgadzam się w 100%!!
Uuuuwielbiam ją w BM.
Jest naprawdę śliczna!!!

multiple

Tylko ma rurki i wygląda jak RoboCop.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones