Owen WilsonI

Owen Cunningham Wilson

7,6
34 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Owen Wilson

czy jego nos to wynik jakiegoś wypadku, czy on się po prostu z takim urodził... :)

double_w

Owen ma śliczny nos - wogóle cały jest śliczny :*

flexia

Ja też nie uważam, że jest jakiś ble, ale ten nos mnie męczy... :)

double_w

Moim zdaniem, jest najprzystojniejszym facetem na świecie ;)

double_w

Ma paskudne złamanie. On nie jest brzydki, ale ten nos...źle mi się kojarzy.
Ale domyślam się, że go nie zmienił bo to jest jego znak rozpoznawczy. :)

Nuno33

Jego wybór, ale aktorka Jennifer Grey, której twarz stała się znana z filmu Dirty Dancing, za zarobione pieniądze zoperowała sobie nos i więcej nie zagrała, no trochę żartuję, grała i gra w serialach.

double_w

"Nietypowy kształt nosa Owena jest wynikiem dwukrotnego złamania - pierwszy raz w szkole średniej, a potem ponownie w college'u. Za każdym razem wypadek miał miejsce podczas gry w piłkę nożną." -ciekawoski, pozdrawiam :*

KaJuSiA_

Cóż za okropny sport z tej piłki nożnej! Tylko czyha, żeby komuś oszpecić nos! :D A swoją drogą, to Owen jest bardzo przystojny, świetnie grał w Rycerzach z Szanghaju tak samo jak w Kowboju z Szanghaju, no i oczywiście Amragedon... :D

Irie

No ja ci dam okropny sport :D ,ale szczerze też sobie złamałem nos właśnie na meczu :D

bakari1

Siedem lat temu napisałam ten komentarz i wciąż nie zmieniłam zdania co do piłki nożnej.
Wychodzi na to, że mam rację, woląc tenis - okropne kontuzje, ale o złamanych nosach raczej nie słychać... ; )

Irie

no twój to sport to Tenis ,a moim całym życiem to Piłka Nożna :D

bakari1

I Tenis i Piłka nożna to dwa najzajebistsze sporty ever!!!:D

NickManu333

A co do kontuzji to wiem coś o groźnych kontuzjach bo będę miał 2 operację kolana ;)

NickManu333

Zapraszam do MMA. To jest sport, a nie jakaś babska piłka nożna czy tenis.

Irie

On grał w football amerykański nie w piłkę nożną.

bonarx

up,nieważne pomyliłem kartę z aktorami

double_w

Ha, moja ciekawostka...xD takie fakty z życia Owena można znaleźć na stronie braci Wilsonów w dziale "cytaty". Wybaczcie, że nie podam linka, ale jestem tylko na chwilę i musiałabym grzebać... A Owen owszem, jest zabójczo przystojny wbrew temu, co sądzą pewne osoby, które się wcale a wcale nie znają ;D

pozdrowionka :*

użytkownik usunięty
kasiaczek

Zauważcie jedno on ma kupe kasy i do tej pory nie zrobił sobie jeszcze operacji plastycznej ...
To jest dośc interesujące bo jak wszyscy widzą jego nos do najpiękniejszych nie należy ale widać jemu to nie przeszkadza i stawia na urok wewnętrzny ;)

Pozdrowienia dla wszystkich jego fanów i fanek ...

Otóż to, David... Czekałam, aż ktoś powie coś takiego xD

A cyż nie możemy powiedzieć, że gdyby wyprostował sobie nos, stałby się jednym z wielu takich samych, skopiowanych i wcale nieinteresujących aktorów?? A tak to ma w sobie coś, co go wyróżnia xD nie skodzi, że to krzywy nos ;D

pozdrowienia dla fanów xD (inni niech też się czują pozdrowieni xD )

jemu może i nie przeszkadza ale mnie jako widzowi owszem bo skupiam wzrok nieświadomie na nim a nie na filmie

RobertWW

to już jest twój problem

double_w

haha on przez ten nos tak slodko wygląda xd W takim znaczeniu "ojoj jaki słodki dzieciaczek.Trzeba go przytulić natychmiast" xD I jeszcze ma takei wyraz twarzy..jakiś..śmieszny....lubie na niego patrzeć bo zawsze się wtedy uśmiecham xD Nie wiem czemu xd

amelka2602

przecież dzieciaczki mają proste noski .. :D

double_w

Jego nos wygląda jak penis

Riiko

Dokładnie, ma nos jak diabeł ku*asa.

giant enemy crab

Ryj Jokera wygląda jak kalafior ze smarkami na czubku.

użytkownik usunięty
double_w

Zawsze to jakaś oryginalność! Nie podoba mi się ten mężczyzna, ale bynajmniej nie z powodu nosa. ;)

double_w

Nigdy nie zwróciłam uwagi na jego nos, ale nie ulega wątpliwości, że coś mnie w tym facecie drażni, coś w nim jest fałszywego co nie pozwala mi bez uprzedzenia oglądać go na ekranie. Tak czasami bywa.

double_w

Ktoś mu dla jaj przeszczepił na twarz króliczy członek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones