Patryk Vega

Patryk Krzemieniecki

4,1
13 466 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Patryk Vega

Polski Uwe Boll, Tyle co powiem

rei_hino17

absolutnie nie zgadzam sie, Uwe nakrecil kilka dobrych filmow, chocby genialna serie Rampage i potrafi dobrze udzwiekowic film.

El_Draque

To uczucie, kiedy nawet Uwe Boll jest lepszy od Vegi :D

czlowiekfrank

nie tylko on, nawet Bud Bundy byl lepszy jako rezyser, kiedy robil reklamy ze swoja siostra w roli glownej...

El_Draque

Widzę, że nawet Darfur się Uwe Bollowi udał ;)

czlowiekfrank

Slyszalem ze to calkiem niezly film, nie ogladalem tylko ze wzgledu na kamere "z reki", bo takowej nie lubie.

El_Draque

A Rosłaniec to Uwe Boll w spódnicy

El_Draque

Pajac!
Widziałem reklamę showmax, malutki pajac o sopranowym głosie.
W dodatku wydaje mu się, że jest czymś w rodzaju polskiego tarantino.

wojtas_czaja

mam podobne skojazenia.

rei_hino17

Uwe Boll kręci niszowe niezbyt popularne filmy.

Vega to raczej polski Michael Bay. Głupie i słabe ale biją rekordy oglądalności. Ma swój target.

Venetor

Wypraszam sobie takie porównanie, u Baya przynajmniej na efekty można popatrzeć :)

crystalviper

ale nie porównuj polskiego kina do hollywood. Tam budzety są 1000x większe.

W porównaniu do innych polskich filmów jego są wizualnie ok.

Venetor

przepraszam, w porownaniu do ktorych polskich filmow? chyba w porownaniu do serialu typu plebania...

rei_hino17

Ludzie, wypowiadacie się, a ani filmów Uwe Bolla, ani Vegi dobrze nie widzieliście :p Obaj panowie mają kilka produkcji całkiem znośnych, kilka bardzo słabych, a z wypowiedzi wynika, że widzieliście po jednym słabym filmie, albo, jak znam życie, w ogóle nie widzieliście żadnego filmu i tylko ufacie powszechnej opinii. Ale wiadomo "nie znam się, to się wypowiem".

Dragon_Niszczyciel

Na nieszczescie widzialem te "dobre" filmy Papryka i tez te slabe od Uwe, wiec daruj sobie "dochodzenie" i wyciaganie wlasnych wnioskow na podstawie.

El_Draque

Jeśli Ty widziałeś, to dobrze, możesz się tym poszczycić, lecz najpewniej nie każdy, bo tak działa społeczeństwo, więc Ty również trochę zluzuj :p

Dragon_Niszczyciel

uuu psycholog tlumu, zastosuj sie do swoich rad i sie nie spinaj, komentowales mnie nie spoleczenstwo...

rei_hino17

Ja mogę powiedzieć, że ma dobre filmy, a nawet bardzo dobre jak Pitbull, Służby Specjalne itp. ale również te słabe jak Ciacho itp.
Więc można powiedzieć, że robi dobre filmy na tym co się zna czyli sensacyjne np. Pitbull, ale nie powinien się zabierać za komedie i inne bo bardzo słabo mu wychodzą. W skrócie raz dobre filmy kręci, raz złe - tyle w temacie.

rei_hino17

Ale Pitbulla serial to ty szanuj, ok?

sweet_anger

Tak, PitBull to chyba jedyne co mu wyszło i jak wspomniałeś - zwłaszcza serial.

Santero34

Pitbulle (oprócz niebezpiecznych kobiet), Służby specjalne. Może niewiele ale jechać kogoś i wyzywać że nie umie kręcić filmów podczas gdy nakręcił najlepszy polski serial kryminalny.

AlexGolian

I tak po Last minute powinien dostać sądowy zakaz reżyserii. Ten film wraz z Kac WAWA i Smoleńskiem tworzą trójkę najgorszych kinowych polskich produkcji XXI wieku.

AlexGolian

Mocno przesadziles z "najlepszym polskim serialem kryminalnym", co prawda nie ma ich wiele, wiec to zadna konkurencja, ale i tak znajdzie sie kilka lepszych.
Dla mnie najlepszy polski serial kryminalny to Crimen, a Pitbull to taki wulgarny potworek.

sweet_anger

sprzeciwiam sie tutaj oczernianiu Uwe Bolla, ktorego obecny dorobek filmowy znacznie przekracza mozliwosci Patryka vel. Papryka Vegi.
co mnie obchodzi serial, o ktorym moglbym powiedziec najwyzej "taki sobie", na dodatek jest najwiekszym osiagnieciem zyciowym autora...

rei_hino17

Polski Trier albo Noe - tak bym to określił, choć celniej byłoby stwierdzić że Vega jest gdzieś pośrodku.

rei_hino17

Ten napompowany pychą bufon (bo to emanuje z jego wypowiedzi publicznych) jest Uwe Bollem, Quentinem Taraantino i obydwoma braćmi Coen w jednym. A jak mu żona powie przy śniadaniu: "Słuchaj no, Krzemieniecki..." to kończy się to karczemną awanturą, sądzę.

rei_hino17

Albo Ed Wood. :-)

rei_hino17

Co ty wypisujesz za glupoty? Wez sobie zobacz ile milionow dolarow zarobil w kinach Vega i ile milionow ludzi sciagnal do kin i sie przekonasz ze Pan Boll nigdy nie mial takich sukcesow nawet w USA.

rei_hino17

Jakże trafne określenie. Choć moim zdaniem Boll i tak o niebo lepszy.

rei_hino17

To taki Grzegorz Schetyna polskiego przemysłu filmowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones