Paul VerhoevenI

7,5
2 268 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Paul Verhoeven

Czy ktoś wie, jaki jest element wspólny jego wszystkich filmów, a dokładnie dwa elementy (w jednym filmie nawet trzy!)?

:D

Albertino

A jednak. Znalazł się nadgorliwy moderator. A temat, w gruncie rzeczy był niewinny i nie było w nim wielkich przekleństw. Niedługo człowiek nie będzie mógł nawet napisać: ty świnko morska.

A miałem założyć temat pt. C,c,c,c (chodzi o pewną część ciała, z reguły mocno wyeksponowaną w filmach Holendra), w którym użytkownicy wspólnymi siłami policzą, ile pań rozebrał Verhoeven w swoich filmach. No i jaka jest średnia c na film. No ale widzę, że nic z tego nie będzie :(

La_Pier

Z tego co pamiętam to padło w nim magiczne słowo 'cycuszki' (o, znowu). Normalnie tragedia ;) Ale pewnie poszło o link do zdjęcia... Tylko czemu zatem ten nadgorliwy moderator nie usunął tematu W OGÓLE? Przecież teraz ludzie znów będą opowiadać i prawdopodobnie nie obejdzie się bez takich okropności jak CYCUSZKI ;-)

Albertino

Ale na tym obrazku do którego podałeś link, cycuszki nie były przecież prawdziwe :( Nie, nie chodzi o silikon, to w ogóle nie były prawdziwe piersi, tylko jakaś gumowa nakładka na ciało aktorki, jednym słowem cycki z gumy. Biedny moderator, myślał, że są na 100% prawdziwe.

La_Pier

z gumy czy nie z gumy, wyglądały na prawdziwe cyck.. ekhem... cycuszki - nie bądźmy wulgarni :-)

Albertino

halooooooo, czy ja przypadkiem nie wygrałem tego konkursu???!!!! Cycuszki!!!

Może to nie ten temat, sam już nie wiem . Co oni piersi usuwają tematom?

GhostFace

Może i zwyciężyłeś, ale najwyraźniej Twojej wypowiedzi już nie ma, w związku z czym ciężko ustalić kto wygrał konkurs.

Nagroda dla zwycięzcy:
http://29.media.tumblr.com/tumblr_l01vqzQrIX1qais6po1_400.jpg

Reakcja Arnolda na nagrodę:
http://www.filmjunk.com/images/weblog/2009/02/totalrecallremake.jpg

A później Arnie stwierdza: mam was w nosie, bo mam coś lepszego:
http://www.homorazzi.com/wp-content/uploads/2011/03/total-recall-remake.jpg

;)

La_Pier

dobre dobre, aż by się chciało mięchem w internecie porzucać, z radości!!!!;;))

Nie wierzę, że oni cały temat usunęli, przecież tam był prawdziwie oryginalny konkurs!

GhostFace

co za belzebuby jedne! człowiek się stara, wymyśla konkursy dla ludu spragnionego zabawy w czasach kryzysu, a oni takie numery nam wykręcają ;(

Masony! Masony!

Albertino

Wszystkie? A w Robocopie gdzie?

Mowiacy_do_reki

Są w Robocopie, jak Murphy wchodzi do szatni jako ,,nowy" - po słowach powitania przez innego glinę ,,Witamy w piekle" są ,,balony". Oglądałem wersję rozszerzoną bez cenzury.

Norm

to jest jakis robocop z cenzura, w ktorym akurat cycki usuneli? :0. lata 80 to jednak inna galaktyka byla.

Albertino

hahaha dosłownie parę dni temu po obejrzeniu tragicznego "Showgirls" a wcześniej średniej "Czarnej Księgi" zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem facet nie kręci filmów właśnie w tym jednym celu :D

Albertino

Słowo "trzy" mnie rozwaliło :D Ale gdyby kobieta z Marsa miała dwa to byłoby nudne, więc Verhoeven tu pokazał klasę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones