Paweł Domagała

7,7
20 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Domagała

Za pierwszym razem, gdy zobaczyłem jego grę aktorską pomyślałem, że musi być świetnym aktorem. Potem zobaczyłem go w kilku kolejnych filmach i niestety zobaczyłem tą samą postać.
Aktor powinien być trochę bardziej wszechstronny
Nie przekreślam go, ale czekam na jakąś zupełnie odmienną rolę w jego wykonaniu.

matthew_kjuiomh4

no dokładnie wszędzie gra tak samo, jakiegoś kompletnie nieogarniętego gościa który ma problemy z wymową

matthew_kjuiomh4

Pierwszy raz widziałem go u wojewódzkiego. Tam ładnie się wypowiadał, ładna prezencja i w ogóle. Więc skusiłem się na film z nim i... zmieniłem zdanie. Wcale jego gra aktorska do mnie nie przemawia i podpisuję się pod tym, że ciągle ta sama rola. Albo musi jeszcze nad sobą popracować, albo aktorstwo nie jest dla niego.

matthew_kjuiomh4

Wreszcie ktoś, kto mnie rozumie :,)

matthew_kjuiomh4

chciałabym go zobaczyć w bardziej ambitnym filmie, gdzie nie grałby przygłupa.

KristenStewart

Serial "Powiedź tak" - nie gra przygłupa - może trochę w pierwszym odcinku dalej to facet z marzeniami.

KristenStewart

Proponuję "Miasto z morza".

matthew_kjuiomh4

Nastepca Karolaka i Adamczyka, nie ma filmu i serialu w ktorym on nie zagral

matthew_kjuiomh4

zgadzam się, gdzie się człowiek nie obejrzy, to Krzysiek Małecki z "o mnie się nie martw"

pahero

Mam wrażenie, że niedługo otworzę lodówkę a z niej wyskoczy Paweł Domagała.

5il3nt

Jak ktoś jest na topie i przyciąga widza to tak niestety się dzieje. Ja tam go lubię i dla mnie niech gra ile chce :)

DarkAngel1989

Zgadzam się z opiniami, że gra troszkę "na jedno kopyto", ale we "Wkręconych" zdeklasował wg mnie panów Adamczyka i Opanie. Może się rozwinie, a może dalej będzie uprawiał monotonie

matthew_kjuiomh4

W którymś z wywiadów Domagała powiedział jedne mądre zdanie "Wolę być zaszufladkowanym grającym aktorem,niż niezaszufladkowanym i niegrającym" Bardzo rozsądny gość podchodzący bez zadęcia do zawodu aktora.

adamb81

Ale jednak według mnie w "Planecie Singli", "Powiedz tak", czy "PolandJi" grał już inaczej. Po prostu gra to, czego od niego wymagają reżyserzy i na co jest zapotrzebowanie. Myślę, że ma potencjał na jeszcze więcej.

matthew_kjuiomh4

Odniosłem podobne wrażenie. Jeśli w przyszłości zagra jakaś dramatyczną rolę to uznam go za bardzo dobrego aktora, a na razie niestety jest dobry tylko w graniu lekkoduchów i dobrych, śmiesznych matołków.

matthew_kjuiomh4

7 lat minęło i kompletnie nic się nie zmieniło.
Ciągle ta sama postać w mało ambitnych i żenujących komediach romantycznych. W filmach i serialach zawsze gra nieudacznika życiowego, który jest trochę śmieszny, a trochę irytujący i przewidywalny. Już lepiej, żeby pozostał przy śpiewaniu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones