Paweł Maślona

7,0
375 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Paweł Maślona

Brawo! Jeden z lepszych komedio-dramatów w ostatnich latach na Polskiej scenie filmografii. Po przez genialny i oryginalny scenariusz, przez dobranie nowych aktorów, którzy mają potencjał na rozwinięcie swoich skrzydeł, a w tym filmie zagrali po prostu bardzo dobrze...Magda zawsze była dobrą aktorką. Niektórzy powiedzą, że tylko i aż dobrą. Dla mnie była tylko dobrą aktorką i zawsze żałowałem, że żaden reżyser i scenarzysta nie potrafi z niej wyciągnąć tego co w niej najlepsze, aż w końcu trafiła na Maślankę! W końcu się doczekałem. Do tego dochodzą nowe postacie typu Piskula, która była po prostu inna. Ciekawa. No i kolejny pozytyw tego filmu to...brak Karolaka! Dziękuje serdecznie. Naprawde nie mogę znaleźć jakichś ogromnych negatywów. No dobra, jak mam już się czepiać i być krytyczny to według mojej ocenie końcówka filmu za bardzo nam się "urywa" no i w pewnym momencie miałem uczucie "wydłużającego" się filmu, ale tak poza tym to...bardzo dobra robota! Maślanka - nie zawiedź mnie w przyszłych produkcjach. Masz chłopie dużo pomysłów, mam nadzieję, że je mądrze wykorzystasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones