Peter Dinklage

Peter Hayden Dinklage

8,7
46 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Dinklage

Fenomenalny w "Grze o tron" Jego niektóre wypowiedzi rozkładają mnie na łopatki :)

nunax4

gra o tron, sezon 4, odcinek 6, końcowa przemowa - przekonał mnie
nie wiem czy mówił wtedy postacią jaką grał czy o swoim życiu, ech...
jest winny bo jest karłem
fakt

VanKert

Dopiero teraz oglądam Grę o tron i zgadzam się w pełni. Dla mnie chyba najbardziej przekonująca przemowa w historii telewizji, genialnie to rozegrał!

nunax4

gra dobrze ale jego wypowiedzi to raczej zasługa scenarzystów bądź osób odpowiedzialnych za dialogi
co do kolejnej wypowiedzi pod tematem wystarczy przeczytać książkę nie zapominajmy że to nie serial jest tutaj wzorcem

nunax4

taka jego rola, tak grac mu nakazano i zobil to swietnie. "Uznajcie mnie za Winnego" tez dawal rade. Dobry maly aktorek chyba tyle w tym temacie.
Milego

nunax4

Świetnie gra twarzą, mimika genialna, kiedy ma uśmiechać się drwiąco, to się tak uśmiecha. Jeśli ma uśmiechać się z sympatią lub jeszcze inaczej, to też to robi. Jasne, że dialogi piszą scenarzyści czy jacyś inni ludzie, a charakter postaci został jasno określony w książce, ale źle wypowiedziana kwestia, choćby nie wiem jak śmieszna z założenia, nie będzie bawić. Dobry aktor przekona do swojej postaci, proste :)

nunax4

O ja ten sam avatar ;p

majabadroff

o nieeee ! ;p

nunax4

ale zbieg okolicznosci haha :D

nunax4

Uwielbiam go! Troszkę przypomina Housa, teksty też ma dobre :) Jest rewelacyjny!

bedzia1985

Taki Hous fantasy, ale na serio są do siebie podobni z twarzy i trochę ( albo nawet więcej) z charakteru.

użytkownik usunięty
nunax4

Zgadzam się z tobą w 100% Facet jest fenomenalny i po prostu mnie rozbraja :) Jego teksty miażdżą :P

nunax4

Właśnie nadrabiam zaległości i wziąłem się za serial jednocześnie czytając książki (to znaczy serial oglądam po lekturze książek). Jako Tyrion Lannister Dinklage jest genialny. Świetnie pasuje do tej roli. Cyniczny, inteligentny, mocny psychicznie. Jedna z moich ulubionych postaci.

JFR

O tak, też go uwielbiam w GoT, genialnie gra Tyriona i te jego teksty są mistrzowskie :) A co do książek to niedawno zaczęłam czytać 1 tom i skończyć nie mogę do tej pory a serial oglądałam dwukrotnie w przeciągu paru miesięcy.

AmyBlueRose

Muszę przyznać, że książka jest dość wiernie przeniesiona na ekran, więc jak widziałaś serial to może być Ci ciężko wciągnąć się w książkę (już wiesz co było). Książka trochę głębiej oddaje postacie, bo wiadomo, że można napisać co myślą i czują, jaki dokładnie mają stosunek do innych osób, a na ekranie trzeba to albo powiedzieć, albo starać się pokazać z różnym skutkiem. Ale wyszło to naprawdę dobrze. Na razie jestem w połowie drugiego tomu i jak przeczytam to obejrzę 2 sezon serialu.

Bardzo polubiłem też Daenerys, Jona Snowa i Brana. Mam też kilka antypatii :). Zobaczymy co dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones