Peter Dinklage

Peter Hayden Dinklage

8,7
46 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Dinklage

gesty twarzy i gadka w "grze o tron" przypomina mi Gregory'ego Hause'a

jackc1977

Tak! Cieszę się, że nie tylko ja to zauważyłam.

jackc1977

Otóż to!

jackc1977

nawet urodziny maja tego samego dnia

jackc1977

Wypisz, wymaluj - pełna zgoda. Choć wpadłem na to dopiero dziś, po obejrzeniu prawie 6 sezonów...:p
Obie postacie mają mimikę wyrażającą znużenie towarzystwem ludzi głupich. Poza tym jest w nich jakieś zadziwiające podobieństwo.

jackc1977

powinni zagrac w jakims pop.erdolonym serialu parodiującym house albo cos...wogole można by cos z tymi dwoma pokombinowac;)

jackc1977

w Madrycie (Prado) znajduje się obraz 'El bufón el Primo' lub 'El bufón don Sebastián de Morra' namalowany w 1644 przez Velázquez'a (museodelprado) moim zdaniem uderzająco podobny do Tyrion'a Lannister'a granego przez Peter Dinklage w 'Grze o tron'

Gruszki_Na_wierzbie

aż z ciekawości zajrzałem i faktycznie. uderzające podobieństwo. dla zainteresowanych link:

https://www.museodelprado.es/coleccion/obra-de-arte/el-bufon-el-primo/cc7a8493-e 2ff-4d33-a0d0-91d7dc210d5a

jackc1977

Jak bracia ;d

jackc1977

Toż to potwór. Takich to powinno się pod kluczem trzymać zanim kogoś zjedzą.

camakal

nie skomentuję. IQ na poziomie szlaucha ogrodowego.

jackc1977

Dokładnie po to tu weszłam, żeby zajrzeć czy tylko ja tak go odbieram ;)

jackc1977

A już myślałam, że tylko mnie się tak wydaje :)

jackc1977

Generalnie oni są do siebie podobni. Bardzo cenie tych aktorów. Wyrażają mimiką inteligencję. Mój prawie przyjaciel jest do nich podobny :) Pozdro

jackc1977

Faktycznie! Może "wspólny" dzień urodzenia tworzy tę magię;) Petera uwielbiam;))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones