Peter Gabriel

Peter Brian Gabriel

8,2
377 ocen muzyki
powrót do forum osoby Peter Gabriel

Jakie są Wasze ulubione piosenki, albo albumy Peter'a Gabriel'a ?
Z piosenek to: "Wallflower" , "Don't Give Up" itp, a z albumów: "So", "Us".

Salo88

Piosenki: Red rain! Odkurzyłem ostatnio to nagranie po wielu latach i nie mogę przestać słuchać i oglądać (szczególnie wykonania z Growing Up Tour). po prostu Znakomite!
Book of love - wiem, wiem, to pieść the magnetic fields...tyle że to Peter ją stworzył swoją interpretacją i z tego punktu widzenia należy ona do niego. Jak na dziś - chciałbym do niej zatańczyć na własnym weselu...
O albumach ciężko mi coś napisać, jako że zbyt wielu z nich nie znam w całości. Postawię więc na 'Hit'

sienszan

1.Red rain

2.Solsbury Hill
3.The book of love

4.Dont Give up

Rorian_fw

Moim skromnym zdaniem to som najwybitniejsze piosenki

Rorian_fw

Ja też najbardziej lubię Red Rain, Don't Give Up, Solsbury Hill i I Grieve ;). Jeżeli chodzi o albumy, to oprócz słynnego So, wielbię też Up.

Salo88

Games Without Frontiers
Sledgehammer
Solsbury Hill
In Your Eyes

Passion: Music For The Last Temptation Of Christ
Peter Gabriel 3(Melt)
So

maras966

Wszyscy macie racje.On powinien być w TOP10 jak nie można go nie lubić?.On ma zwariowane czasami piosenki ale też gdzie łeska się w oku kręci.Słyszeliście np.Big blue Ball?algo everything Comes from you?To jest z albumu Big blue Ball.

Salo88

to jeszcze z kilkudziesięciu innych co najmniej dobrych (a część jest znakomita) utworów wyróżnię CLOUDLESS, A DIFFERENT DRUM i DOWNSIDE UP (ta ostatnia z Growing Up Tour)

sienszan

to prawda kolego

Salo88

"Us" a na niej utwór WASHING OF THE WATER is the best song ever!!! Posłuchajcie koniecznie.

Salo88

SKY BLUE!!!!!

Salo88

"I grieve" niesamowita piosenka min. z albumu UP, nikt jeszcze o niej nie wspomniał:)

Salo88

Utwory: Red Rain i The heat of the rythm a album So. Tak w ogóle Peter
Gabriel jest absolutnie genialny.

Salo88

ja uwielbiam płytę ovo a głównie
make tomorrow i
the time of the turning ;)

Salo88

Moribund the Burgermaister - aboslutny nr.1 A z albumów to "jedynka"

Salo88

Sky blue ;)

Faser_2

Signal to noise z płyty UP

Salo88

Digging In The Dirt

Salo88

wszystkie + jego piosenki (nagrania) razem z "Genesis".

Salo88

Najlepsze płyty: So, Up
Najlepsze Utwory: Sky Blue, I Grieve, In Your Eyes, Solsbury Hill, Mercy Streets
A z Genesis bez wątpienia "Carpet Crawlers" - arcymistrzostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones