Piotr ŻurawskiI

7,1
11 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Żurawski

Nie przypomina wam w "Czasie honoru" trochę Roberta Kubicy? Mi od razu się z nim skojarzył:P

użytkownik usunięty
novocaina

Ja myślałam że to brat Roberta Kubicy :D:D

bzzzz

novocaina

Oczywiście :) Jak kiedyś będą kręcić biografię Roberta to ten aktor wygląd ma już dopasowany :)

novocaina

No mi też Kubicę przypomina xD A propos nie jest to brat Michała Żurawskiego, który gra m.in. w Ludziach Chudego? Bo są do siebie podobni.

sebogothic

Tak to są bracia.

novocaina

No dokładnie. :D Jak zobaczyłem pierwszy odcinek z nim, to od razu skojarzyłem go z Kubicą.

Lepkam

Ja jak go zobaczyłam na tym profilu to pierwsze co mi się skojarzyło: "Ten koleś mógłby zagrać w filmie biograficznym Kubicę".

novocaina

Dołączam się. Kubica wypisz wymaluj

novocaina

Dzięki! Jak mnie to męczyło, skąd ja znam tego człowieka - a to przecież Kubica! :)

novocaina

mi też go przypomina, no to niech Smarzowski bierze się za jego (Kubicy) biografie heh

novocaina

Podobni jak dwie krople wody :)

novocaina

przypomina przypomina:)
Wszyscy macie rację, idealny na przyszłosc do odtwórczej roli Roberta Kubicy, przynajmniej narazie:)

novocaina

Moje pierwsze skojarzenie - Adrien Brody. :)

novocaina

dokładnie-)))obaj są brzydcy jak nieszczęście

novocaina

:) chyba każdy to widzi

novocaina

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67081242_2317951761812808_6166 613245009330176_n.png?_nc_cat=108&_nc_oc=AQlv9UeESRD7PpxPaNJ9uqUTyf782wTVhgurbWW jbqN1LqV8U8fRogdET9VQ_i_5ek8&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=10a865e9127008040f73f7 362106d8d5&oe=5DAB5DC5

novocaina

Przypomina :)

novocaina

Przypomina :)

novocaina

Igor Marek Walaszek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones