Piotr ŻurawskiI

7,1
11 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Żurawski

Piotr w pełni zasługuje na nagrodę ''Aktor, który kradnie innym scenę''. Mimo, iż gra drugoplanową postać w ''Czas Honoru'' to zawsze na nim skupia się uwaga. Talentem niewiele ustępuje serialowym rodzicom, Krzysztofowi Globiszowi i Annie Romantowskiej. Szkoda, że tak rzadko decyduje się na grę w serialu/filmie. Z ciekawości wybiorę się nawet do Bydgoszczy by zobaczyć go na deskach teatru, a do pokonania mam ponad 400 km. Mam nadzieję, że będzie warto.

CrankyJ

Oj, tak - skupia na sobie uwagę - nie tylko dlatego, że postać Romka (mimo, iż drugoplanowa) jest niezwykle tragiczna. Piotr jest specyficznym aktorem, myślę, że nikt inny nie zagrałby lepiej tej postaci i mam nadzieję (jak większość tutaj), że będziemy mogli go częściej oglądać na ekranie :)

kasiulka1412

podpisuję się ręką, a nawet nogą pod powyższym :)

justa016_2

Ja obiema rękami i nogami ;-) ma w sobie chłopak coś, co hipnotyzuje. Przy tym wyraźnie widać, jak rozwijał się aktorsko - w I sezonie jego gra była jeszcze taka "chropowata" i niewyrobiona, ale już w III sezonie samym spojrzeniem potrafił wyrazić więcej, niż taki Zakościelny czy Wesołowski (z całą sympatią, bo chyba fajne z nich chłopaki) wszystkimi możliwymi sposobami. Kiedy żegnał się z Leną, miałam łzy w oczach. Jest w nim jakaś przekora, bezczelność, a jednocześnie godność i duma.

CrankyJ

jak dla mnie Piotr Żurawski to jest nadzieja polskiej kinematografii razem z Gzyrą, Pawlickim, Malwiną Buss
Jeśli Niklińska poracuje to też z Niej coś będzie (Damięcki to już rasowy aktor), no i Wesołowski też jest niezły jedynie musi popracować na głosem, za dużo pszszszs (nie zazasze to pasuje, w filmach historycznych zdecydowanie nie, bo to raczej język współczesnej Polski (za to postura, ruchy ma doskonałe))

Niech pokażą takim kukłom jak Cichopek, Mroczkom czy Herbuś, czym jest prawdziwe zawodowe aktorstwo, a jeśłi nie zawodowe to profesjonalne

CrankyJ

Piotr zasługuje wreszcie na główną rolę. Chociaż moim zdaniem Romek, mimo tego, że był postacią drugoplanową, zostanie w naszej pamięci. Gra wbija się w pamięć, tak samo jak postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones