Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Nigdy nie zrozumiem zachwytu nad jego osobą.Gra nieźle ale bez przesady żeby grał we wszystkim
co popadnie..filmy ,reklamy ,seriale.Te wszystkie polskie produkcje zaczynają mi się ze sobą mylić
bo wszędzie ci sami aktorzy : Adamczyk ,Szyc ,Karolak.. ileż można ? Nie lepiej dać szanse komuś
innemu ? Jak widzę kolejny polski film w którym bierze udział Adamczyk to już nawet nie chce mi sie
go oglądać. Strasznie mi się przejadł.Można mieć wrażenie,że zaraz wyskoczy z lodówki .Najbardziej
jednak śmieszy mnie gdy dają go w zastawieniach typu ,,Najprzystojniejsi aktorzy'' Przecież to
brzydal :) Zwłaszcza jak założy te okulary i chodzi taki nieogolony..to już w ogóle przypomina mi
takiego dziada ..A jeszcze próbują go wykreować na amanta. Śmiechu warte :D

pati1109

Jak ma propozycje to z nich korzysta to chyba normalne to nie Hollwood tez mnie troche wnerwia i dla tego nie ogladam polskich seriali /-filmow ale chlop musi z czegos zyc.

pati1109

Akurat jako aktor jest świetny, to co się dziwić że go obsadzają

pati1109

A najlepsze albo najgorsze jest to że po 8 latach ta opinia nadal jest aktualna...

Milkson

Ale za to gra w holywood

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones