Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Tak sobie przeglądam forum i myślę że pan Piotr jest zbyt źle oceniany. Przecież to dobry aktor. Świetne potrafi zagrać gestapowca i papieża, podłożyć głosu wyścigówce i natrętnemu czarnemu charakterowi uważającym się za superbohatera. Z tymi głupimi reklamami w których gra również mi lekko podpał, jednak w dzisiejszych czasach dobrzy aktorzy by sobie dorobić grają w takich badziewiach itp.

Andrzejcoolziomek

Masz rację, że jest źle oceniany. A to, że zagrał w reklamie mi jakoś tak bardzo nie przeszkadza. Kevin Spacey też grał w reklamie i nikt mu tego tak nie wytykał.

Andrzejcoolziomek

Również się zgadzam! Nie rozumiem tej fali krytyki - Adamczyk świetnie sobie poradził i w poważnych rolach jak Papież, i w komediowych. jak dla mnie fajnie się go ogląda. A jeśli chodzi o reklamy to nie widzę w tym niczego złego.

Andrzejcoolziomek

Zgadzam sie w pelni. Dodam, że kilkakrotnie widzialam go w teatrze i jest to aktor wrecz wybitny, na miare Englerta.czy Fronczewskiego. I żeby.nie bylo - jako mezczyzna nie.podoba mi.sie wcale. Jako aktor - blyskotliwy, z wielkim talentem i.dramatycznym i komediowym. Wielka inteligencja i dowcip - obserwowane na.spotkaniach po.spektaklach. szacunek.

Andrzejcoolziomek

Prawda, wybitny aktor. Tylko... Opatrzyl sie graniem w tych komedyjkach romantycznych, wlasciwie gra w nich tak samo, a ma zdolnosci i to wielkie. Co zrobic takie kino.

Milka_1910

+1 Gościu się marnuje

Andrzejcoolziomek

Piotr Adamczyk to świetny aktor. Ma talent. Podziwiam go i dziękuję mu za wszystkie role.

Andrzejcoolziomek

Jest źle oceniany bo wydaje się takim bucem. Ale fakt jest dobrym aktorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones