Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Nie wiem czemu, ale jak go widzę na ekranie, to mi się niedobrze robi, nie mogę na niego patrzeć,
ani słuchać jego głosu, tak bardzo mnie wnerwia. Też tak macie?

Dilofozaur

Nie. U mnie jest zupełnie inaczej, bo to mój ulubiony polski aktor.

karolina922

Prowokator.

Dilofozaur

Polubiłem go jako Fryderyka Chopina, a teraz nie mogę patrzeć w reklamach banku.
Jak ktoś się sprzedaje i szczerzy gębę z każdego kąta, by wziąć kredyt, to chyba nie można czuć nic innego oprócz zdenerwowania połączonego z obrzydzeniem.

...

Dilofozaur

Mam tak samo, jak go widze to rzygac mi sie chce

Dilofozaur

Mam dokładnie tak samo.
Najchętniej bym mu od razu wyje**ł.

Halvard

Coś w tym jest co mówisz...

Halvard

Też bym mu od razu wy...bał zwłaszcza jak słyszę ten przemądrzały głos w reklamach.

Dilofozaur

Mnie też w ogóle nie przekonuje, nie cierpię gościa, fatalnie grał wszelkie role, w tym Jana Pawła II, jest jakiś obleśny tak samo jak Kasprzykowski...Przereklamowany i gloryfikowany za nic...:(

AgatkaBristol

Popirom :)

Dilofozaur

Nie koniecznie. Wszystko zależy od roli i jakości filmu. To jest bardzo dobry aktor, tylko musi mieć odpowiednią rolę. Faktycznie w niektórych jest bardzo wkurzający, jak np. Och Karol 2 i cała masa idiotycznych polskich komedii ostatnich lat, no ale tam prawie każdy aktor jest irytujący. Są jednak role bardzo dobre, jak w serialu Czas honoru, w filmie o papieżu, w miarę w Testosteronie, tam już nie jest taki wkurzający. Myślę, że duży wpływ na niechęć do niego ma udział w ciągle puszczanej reklamie i w durnych komedyjkach, w których na prawdę dla własnego dobra nie powinien grywać.

chemas

zgadzam się z tobą, ja mimo wszystko bardzo go lubię.

kinomanka_13

Ja również go lubię, to jeden z wartościowszych polskich aktorów, ale wszystko zależy od roli.

chemas

mnie trochę wkurza że aktorzy biorą udział w reklamach ale to nie zmienia zdania że lubię ich. Kinga Preis też od niedawna występuje w reklamie i też nie zmieniłam o niej zdania.

kinomanka_13

Mnie również to wkurza, ale rozumiem, za duże pieniądze.

chemas

Widzę, że duże pieniądze są w stanie dużo Ci w życiu wytłumaczyć.

kohamusa

Wyobraź sobie, że tak

chemas

Znam takich ludzi.
Dużo ich dookoła.
Moralność z gumy.

kohamusa

A co to ma wspónego z moralnością. Jego zawód, to aktor

chemas

To Ty usprawiedliwiasz jego "wkurzającą" postawę dużymi pieniędzmi.
Wniosek jest jeden : czym więcej płacą, tym więcej jesteś w stanie usprawiedliwić.
Moralność z gumy.

kohamusa

eee tam

chemas

Czy sam fakt, że zagrał rolę JP2 go jakoś nobilituje?

Dilofozaur

Zgadzam się. Wyjątkowo irytujący typ. W sumie żadnej wybitnej roli i te reklamy Eurobaku, w których zachowuje się jak impertynent. Dla mnie dno i trzy metry mułu.

filozof71

Dwie lub trzy role na pewno wybitne, nawet bardzo.

Dilofozaur

To prawda... Często słyszę, że to taki świetny aktor, jak to zagrał papierza itp. I nawet jeśli jest niezłym aktorem to jego osoba, to jak się wypowiada, jego wyraz twarzy, mega irytujące.

Dilofozaur

Mam, tak samo jak ty, plus jeszcze inni polscy aktorzy i aktorki. Oczywiście nie wszyscy. Ale łatwiej wymienić tych co nie irytują niż tych irytujących (mniej pisania).

użytkownik usunięty
Dilofozaur

Wobec tak negatywnych opinii aż dziwi tak wysoka ocena. Wniosek; filmwebowi nie należy wierzyć.

Dilofozaur

Początkowo go szanowałem za Zygzaka McQueena, ale później pojawił się zając Max i ilekroć widzę w obsadzie nazwisko "Piotr Adamczyk" to wali to dla mnie przerostem formy nad treścią etc.

LokLambert

OK, niedawno już mi to minęło i znowu lubię Adamczyka.

LokLambert

Mam to samo :)

Dilofozaur

Ja mam odruch wymiotny jak widzę w telewizorze:Piotra Adamczyka,Tomasza Karolaka,Borysa Szyca i Pawła Małaszyńskiego,chociaż odnoszę wrażenie,że ostatnio tak zanikł Małaszyński

Dilofozaur

Mam podobne zdanie. Jeżeli chodzi o polskich aktorów to mam odruch wymiotny na widok trzech aktorów:Adamczyk,Szyc,a najbardziej Karolak.Może to jest kwestia, że źle dobiera role Adamczyk. Oglądałem ostatnio ponownie Serial Czas Honoru I film Jestem mordercą. Śmiało mogę stwierdzić, że rolę „mundurowych” dobrze mu leżą, bo granie w głupich komediach romantycznych to słabo mu idzie.

Wojtas998

Masz rację. Facet rozmienia się na drobne

Dilofozaur

Też..

Dilofozaur

Jeżeli chodzi o głos, to do dzisiaj żal mi serce ściska, kiedy wspomnę serial,,Masked Rider", gdzie pan Piotr miał główną rolę.
Oczywiście,w polskim dubbingu:-)
Filmów z nim raczej nie oglądałem, jednak właśnie za głos uwielbiałem go już zawsze!
Dlatego w kwestii głosu nie dam złego słowa na pana Piotra powiedzieć

Dilofozaur

W Iniemamocnych czy w Autach jest wybitny no w Hawkeye. Gdzie jest Kejt Biszop? We kidnap rozumiesz to?

Dilofozaur

Za często grał rolę głupków w tzw. komediach romantycznych. Odgrywany przez niego infantylizm jest trudny do zniesienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones