Piotr Rogucki

7,5
10 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Rogucki

Czy tylko ja na goscia patrzec nie moge ?? Nie wiem co jest ale drazni mnie okropnie ...

olgaa84

Mnie też W.k.u.r.w.i.a, ale wokalistą jest niezłym i pisze fajne teksty.

Kaoq1234

grafoman i beztalencie. do tego irytujący - wymaga od ludzi by kochali jego muzykę, a jak mówią, że jest słaba, to zaczyna się wydzierać, wymachiwać łapkami i od razu ma łzy w oczach. chory człowiek

olgaa84

Roguc jest osobą zupełnie nie medialną. Jego fenomen znają Ci, którzy znają go ze sceny muzycznej. Koncerty Comy są niepowtarzalne, zostają w pamięci na zawsze. Rewelacyjny wokalista (moim zdaniem najlepszy polski wokal). Człowiek wielu talentów!

olgaa84

O tak, Jego koncerty to prawdziwy ogień. Ale faktycznie też, że nie jest medialny. Kamera go raczej nie kocha :P. Za to fani, owszem! :)

olgaa84

Nie jesteś sama :) drażni mnie okropnie

olgaa84

Mnie też drażni, bo kreuje się na wielkiego artystę niedostępnego dla przeciętnych śmiertelników. I jego teksty piosenek... Na największej bani nie jestem w stanie ich zrozumieć :D

olgaa84

haha, myślałam, że tylko mnie drażni :-) powinien grać postacie do których oglądający czuje niechęć ;-)

olgaa84

MIUOSH | SMOLIK | NOSPR - Wizje feat. Piotr Rogucki

https://www.youtube.com/watch?v=AeqybTnRY-w

olgaa84

Mam potobnie. Patrzeć mogę ale bez zachwytu. Głos ma...sprzedać się potrafi. Ale paradoksalnie jest sztuczny i nienaturalny w pokazywaniu swojej oryginalności. I to nie jest artysta, który ma wiele twarzy...nie ma jej wcale bo myślę, że jest tak słaba że ją ukrywa. Myślę natomiast, że byłby idealny w musicalach.

olgaa84

Jego fenomen widać chociażby w serialu Minuta ciszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones