Piotr Stramowski

5,8
37 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Stramowski

Co za ciało. Wizerunek w Nowych Porządkach powala na kolana i tam chciałoby się pozostać...

Schokolade

potwierdzam ! :)

agatha103

Niestety ma żonę wygladajaca jak jego matka... pewnie kolo 50jest

Schokolade

nie można się nie zgodzić :)

Schokolade

Mam pytanie on pokazał się nago w Pitbullu ?

PawelKora

Całkowicie nago oczywiście nie, ale tors, pośladki... ;)

Schokolade

Eh to szkoda :( widziałem fotki jego klaty jest mega i wy tak pisaliście, że w Pitbullu taki hot to myślałem, że był nago xD 30.01 idę do kina to sam się przekonam co i jak :D

PawelKora

Polecam :)

Schokolade

to kleknij przede mną

cross_3

Pokaż dolary to klęknie na dłużej.

wmbco

you made my day hahahah :)

PawelKora

W jednej scenie jest calkiem nago od przodu :P

dorlle

Hm... to byłoby coś ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Abraxus

Szkoda mi ciebie.

krzysiekk123

jesteś gejem i do tego w ruchu narodowym? życie na krawędzi

Sugetzu

Przynosisz wstyd sobie i rodzinie. Jeszcze nie jest za późno żebyś pomyślał i wyszedł z głową z tej sytuacji.

krzysiekk123

Czyli kolega Abraxus miał rację, sugerując, że twój filmwebowy wizerunek to ściema? Bycie gejem w Ruchu Narodowym to swego rodzaju paradoks - mam nadzieję, że to wiesz.

Sugetzu

Oni są wszędzie! Tylko się przebierają. Nawet potrafią mieć żonę, dziecko i chłopaków na boku. Obrzydliwe.

PawelKora

Lubisz oglądać męskie przyrodzenie na ekranie?

wmbco

Chyba jak każdy :D

dorlle

też zauważyłam P

dorlle

Tyle że całkiem nago to takie wyimaginowane nago bo tam nic nie widać.

PawelKora

Rozbiera się w Teatrze Polonia "Kto się boi Virginii Woolf". xd

Myszkin_filmweb

Całkiem? Właśnie jak to z tym spektaklem? Słyszałem że tam panie się rozbierają? :)

DaveDovah1993

On pokazuje klatę. A ta młoda aktorka (nie pamiętam imienia i nazw) zostaje w biustonoszu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
koval1125

A mi nie jest szkoda takich małych, smutnych trolli z kiepską (chociaż pasowałoby tu bardziej dosadne określenie) samooceną.

Myślisz, że jak nazwiesz atrakcyjnego faceta "pedałkiem" (tak jak parę wpisów niżej) to sam staniesz się lepszy?
Przykro mi, to tak nie działa.

Weź ze sobą resztę trolli twojego pokroju i idźcie się napawać swoim pięknym wnętrzem (czego ewidentnie nie macie, ale możecie się łudzić) gdzie indziej.

Schokolade

jeżeli aktorom dajesz dychę za ciało to taki np Christopher Walken nie ma u ciebie szans ? :D pokolenie zyebanych nastolatek,a w głowie tylko męski abs ...

Aleksander_Emil

Kompleksy, chłopczyku? Ile komu daje i za co to już nie Twoja sprawa. Gość ma zajebiste ciało, a i gra aktorska niczego sobie. What else?

Oświeć mnie, proszę, co to znaczy zyebane? Jest takie słowo w moim języku ojczystym...?

Schokolade

mniej więcej tyle co "Schokolade" w kontekście domysłów....niepotrzebnie faktycznie uniosłem się w odniesieniu do Twoich dziewczęcych fantazji cielesnych...mnie interesuje kino.

Aleksander_Emil

Czy dobre kino nie może iść w parze z dobrze wyglądającymi aktorami, którzy je tworzą? Moje 10/10 dla Niego oznacza ideał, a nie gwiazdki, jakie tu daje się filmom. To takie trudne do zrozumienia? Gówno wiesz na temat moich dziewczęcych fantazji.

Schokolade

i z tym gównem zostawiam Cię na dobre popołudnie ,może zacznie Ci w końcu smakować...

Aleksander_Emil

Aleksander_Emil spokojnie, Schoklade za pewne uwielbia też Tatuma, tego jakże zdolnego aktora. Nie ma sensu pisać z nią na temat gry aktorskiej.

Guti_14

Tak więc zaznaczam,że samo zayebiste ciało nie gra ... oczywiście w konwencji odbiorcy...jeżeli samo ciało mogło by zagrać w filmie zapewne powrócilibyśmy do kina niemego :)

Aleksander_Emil

Aleksander_Emil wyluzuj, to tylko Filmweb, a nie Gildia Aktorów. Przyznaję, że ocena 10/10 dla aktora (w zasadzie) jednej roli to przegięcie, ale fakt faktem, ze facet naprawdę dobrze wygląda w Pitbulu 2016, fajnie, że mu klaty nie wydepilowali, dzięki temu wygląda męsko, a nie metro, taki zarośnięty nie tylko na gębie. Powiem szczerze, że chyba nawet lepiej mi się go oglądało niż Dorocińskiego w 1. Tyle, że Dorociński bez wątpienia świetnym aktorem jest, a tutaj pytanie pozostaje otwarte: gość jest tak dobry, czy może chylić czoła przed osobą odpowiedzialną za casting, że tak dobrze dobrali aktora o przeciętnych możliwościach aby podołał roli? Ja w tej materii na razie się nie wypowiadam, bo widziałam go tylko w Pitbulu.

Lalu

zasługa Vegi,że tak wyglądał....gdyby w serialu z 26 odcinkami trzymał taki poziom aktorski jak Marcin Dorociński doceniłbym wartość owłosionej klaty i irokeza na łepetynie...według mnie to malowany pod jedna rolę wydmuszkowaty ,a zarazem zajebiście zbudowany aktor...

Aleksander_Emil

Niestety serialu nie oglądałam, zatem ciężko mi się do tego odnieść w jakikolwiek sposób. Osobiście mam nadzieję, że wcale wydmuszkowaty nie jest, ale fakt, że bez irokeza i owłosionej ;-) klaty (i nie tylko) już tak dobrze nie wygląda.

użytkownik usunięty
Aleksander_Emil

Nie wiem co Wam do tego, napinanie się bez sensu. Można sobie oceniać z dowolnej perspektywy i mam wrażenie, że nic Wam do tego.

Dokładnie. Panowie potwornie zakompleksieni, na zachwyty nad urodą jakiegoś pana reagują totalną, pogrzaną agresją. Do psychiatry, i to czym prędzej! A kobietom z takim zakompleksieniem będziecie się podobali jeszcze mniej.

Mahosia

A ty pracujesz w Tworkach czy innym ośrodku zdrowia psychicznego, że tak gorliwie namawiasz użytkowników do udania się do lekarza?

wmbco

Prawda boli. Ale cię wyzwoli. :D

Mahosia

Ciebie już wyzwoliła? Wysyłanie kogoś obcego do lekarza, w tym przypadku chyba wszystkich mężczyzn jest delikatnie mówiąc podejrzane ...

Aleksander_Emil

Pojechały "modelki" do arabskich krajów ... :D

Schokolade

Jakaż ty jestes pusta.
Stramowski ma urodę typowego hipstera z warszaffki, tylko ma do tego wyrobione cialo, ktore zostalo dobrze nagrane
Ale wystylizować się i przypakować moze prawie każdy.

Fassassin

A ty, chłopczyku, widać jak dobrze mnie znasz...
To przypakuj i wystylizuj, a potem pogadamy.

Wieczny ból dupy nieatrakcyjnych facetów.
W większości ani charakteru i mózgu, ani wyglądu.
Współczuję :)

Schokolade

To nie jest ból dupy.
Na siłownię poszedłbym, gdyby mi się chciało, ale nie lezy to w kręgu moich zainteresowań zwyczajnie.
Stylizacja to nie kłopot, wystarczy pójść do kosmetyczki, fryzjerki i własnie stylistki, zabulić i po problemie.

Fassassin

Ale obrażanie ludzi, których nie znasz, leży w kręgu twoich zainteresowań. Świetnie ;)

Schokolade

Gdzie ja kogoś obraziłem?
To z pustością odnosi się głównie do tego, że każdemu z tego tematu, kto się z tobą nie zgadza zarzucasz kompleksy i od razu go atakujesz.

A jeszcze co do charakteru facetów to nie jest do końca prawda.
Bo u młodych przynajmniej to jest tak, ze są ci, którzy na atrakcyjność zapracowali samemu i oni faktycznie są spoko i niezwykle ogarnięci, ale są też ci, którym wszystko zagwarantowali bogaci starzy i oni są płytcy i tępi, tak jak typowe gówniary w superstarach z mentalnoscią wiejskiej karyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones