Piotr Stramowski

5,8
37 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Stramowski

Właśnie obejrzałem reklamę t-mobile z nim i Mają Ostaszewską. Masakra xd Gorsza niż ta z Kotem i Lewym...

jimson0914

T-Mobile to tak zeszło na psy, jeżeli chodzi o reklamy w ostatnim czasie, że poważnie rozważałem rozwiązanie umowy, słysząc w TV po raz kolejny któryś z ich spotów....szczególnie z Szulim i Lewandowskim.... masakra. Która z agencji im to ogarniała ? Choć pewnie jak to bywa, to nie wina agencji tylko klienta, który zaakceptował taką kampanie...

dewille

No widzisz rzecz gustu. Według mnie i wielu innych osób są dosyć zabawne. Nikt tam nie udaje, że umie śpiewać. Uroczo fałszują. Mam na myśli zestawy Lewy + Kot oraz Stramowski + Ostaszewska. Ta reklama z Szulim jest faktycznie słaba, ale głównie dlatego, że Szulim jest słaba i raczej irytująca (chociaż to też rzecz gustu, pewnie jakiś sympatyków ma).

jimson0914

Reklama T-Mobile to porażka, ale ten aktor też ostatnio wciska się, gdzie tylko może. Np. do Master Chefa udawać kucharza z serialu ''Na Noże''. Mógłby się trochę poszanować na początku rozkwitu swojej kariery

emmeline37

To prawda. U wojewódzkiego gadał, że jego marzeniem jest zagrać Batmana :D Gdyby w WB zobaczyli tą reklamę podczas kastingu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones