Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 562 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

Mummy 4: Rise of the Aztec
http://www.filmweb.pl/f489740/Mummy+4+Rise+of+the+Aztec%2C+The,2010
mam dwa pytania.
Czy ten film powstanie a jak tak to czy ona będzie w nim grać Evelyn????
bo mnie się wydaje, że Maria Bello (nic do niej nie mam) nie nadaje się do tej roli.

Jak ktoś coś o tym wie to proszę napiszcie.

somebody_00

Ktoś napisał że Rachel rodziła i nie mogła grać w Mumia:Grobowiec Cesarza Smoka ale w 4 już zagra <powinna>

somebody_00

Matko!!! Jak ja bym chciała, żeby ten film powstał (a chyba musi, bo III cz. się kończy : "Wkrótce potem odnaleziono mumię w Peru...")... i żeby powróciła dawna osada (z Rachel i Brendan'em);)))

dallimi

Brendan Fraser nie powróci już w Mumi kierunek drastycznie się zmieni być może głównym bohaterem będzie syn Ricka O’Connella, Alex, w którego wcielił się Luke Ford Universal myśli także o wydaniu kolejnej serii filmów prosto na DVD, związanych z Mumią. Może to oznaczać następne części Króla Skorpiona, a nawet prequel Grobowca Cesarza Smoka.

http://gadzetomania.pl/2008/10/29/mumia-4-bez-brendana-frasera

michal_12_filmweb

"Mumia" bez Brendana to nie "Mumia" :(

Ahnessa

Dla mnie Mumia skończyła się na części II. Sorry, ale Mumia bez Imotepa to nie Mumia! Niech się odrodzi w Peru haha <3 :D

martynique_90

Prawda :D 3 części nawet nie oglądałam, bo nie było właśnie Imotepa i Rachel w roli Evelyn.

Ahnessa

To też prawda, bez Rachel film stracił cały niewinny, kokieteryjny urok.

martynique_90

Rachel jest przepiękna i utalentowana :) czego chcieć więcej od aktorki? :) Chciałbym ją zobaczyć w 4 części "Mumii" pod warunkiem, że będzie stara obsada :)

Tofik95

to moja ulubiona aktorka, więc nie musisz mi mówić :) Też, strasznie bym chciała... a najlepiej żeby powstał niekończący się serial jak Moda na Sukces ze starą obsadą, w której np Imotep przez cały odcinek będzie wchodził do pokoju, a Evelyn będzie otwierać sarkofag... matko serial idealny haha :D ale tak na serio, mogłabym to oglądać :)

martynique_90

Masz rację. Pomimo iż bardzo lubię zarówno Brendana Fraser'a i Jet Li 3 cz nie była tak fajna jak poprzednie (szczególnie 2 cz). No i oczywiście szkoda, że bez Rachel Weisz. A poza tym jak słyszę mumia to pierwsza myśl: Egipt. No i w zadadzie to Cesarz nie był mumią. :)

martynique_90

Popieram ;D I i II część były najlepsze, obejrzałam kawałek III i wyłączyłam. Wypieram ze świadomości, ze takowa część powstała, bo psuje mi to obraz dwóch pierwszych części. Oni już mają dorosłego syna, Rachel Weisz brak, ukochanej mumii brak, no brak słów xD

Iza94

D.O.K.Ł.A.D.N.I.E :D pozatym Vosloo powinien mieć pakt z diabłem, żeby się nie starzał... w ogóle piękni i utalentowani ludzie nie powinni umierać (i nie tylko do niego piję, jest piękny, z talentem gorzej:P, ale też do innych artystów :D).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones