Rami Malek

Rami Said Malek

8,4
50 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rami Malek

34 lata a wygląda w filmach na 22 góra.

Unibet_78

34?! Jestem w szoku!

Unibet_78

Pierwszy raz zetknęłam się z tym aktorem kilka dni temu, za sprawą tego nowego serialu Mr Robot. Od razu pomyślałam, że ma dwadzieścia parę lat. Dzisiaj wchodzę na filmweb i nieźle mnie zaskoczył jego wiek.

RedutaOrdona

Jeżeli widzisz go pierwszy raz w Mr. Robot, to znaczy, że nie obejrzałeś serialu Pacyfik. Zazdroszczę, że taka przyjemność jeszcze przed Tobą. Chyba najlepszy serial spod marki HBO

Pyrous

Nie sądzę, żeby przyjemnością dla mnie miałoby być oglądanie serialu wojennego. Poza tym Mr Robot też mi się nie spodobał. Ciężko trafić w mój serialowy gust.

Pyrous

Dużo seriali HBO widziałeś? Pytam poważnie.

G00N3R

Na serio serial Pacyfik był genialny,nie wiem czy najlepszy na HBO ale jeden z najlepszych.

Latka13

Kompania Braci lepsza.

Pyrous

dla mnie tym większy szok, bo pierwszy raz zobaczyłem go w Until Dawn, mimo wcześniejszego NFS nie skojarzyłem go, w Until był niezły psychol dlatego dziwnie mi było patrzeć na niego w Pacyfiku

Unibet_78

Dla mnie to żadne zaskoczenie u mnie w rodzinie to normalka moja mama i babcia wyglądają na dużo mniej niż mają. Więc tacy ludzie jak ten aktor nie robią na mnie wielkiego zaskoczenia. Bo sama mam to na co dzień. Raz się z tego cieszę a raz mnie denerwuje ,że ludzie nie biorą mnie czasami poważnie i patrzą się jak na głupią jak widzą ile mam lat.
Jak oglądałam "Need for speed" z nim to myślałam ,że koło 30 ma .
Przed wczoraj pewna pani z którą rozmawiałam na przystanku autobusowym dała mi 14 lub 15 lat to mi się śmiać chciało a mam już 29 lat:)
Pozdrawiam tych co młodo wyglądają.

Mela0203

Wiem co czujesz. Pomimo 24 lat, często pytają się mnie o dowód gdy chce kupić coś mocniejszego do picia :<

Jinno

Ja rzadko wypiją coś a jak tak to tylko okazyjnie. Ale musiałam by raz spróbować kupić jakiś alkohol i zobaczyć jaka była by reakcja w tym roku. Ostatnio kupowałam papierosy dla mamy to dowodu nie chcieli. Więc to różnie bywa. Pamięta sytuację jak miałam jakoś 21 lat i kupiłam gazetę i szampana na sylwestra to pani zaczęła się drzeć głośno:- Kogo to szampan! a ja na to ,że mój. Ona proszę o dowód a ja proszę bardzo i na tyle się skończyło :)

Unibet_78

Patrzę na jego wiek i nie mogę uwierzyć, że ma 34 lata, 25 max.

Unibet_78

BO TO BRAT MUZUŁMANIN, WY OD KOKSU I ALKO WYGLĄDACIE SŁABO PRZEJMIEMY WASZ ŚWIAT

Die_by_the_Sword

INWAZJA TRWA.

Die_by_the_Sword

Boimy się? :D

Unibet_78

MAM NADZIEJE ALACHACHU HACZKBARRR

Die_by_the_Sword

Sam jesteś Muzułmanin. On jest Koptem (sprawdź co to) ;)

Unibet_78

własnie spojrzałam na jego wiek i nie mogę uwierzyć, dałabym może 25

Unibet_78

Właśnie weszłam na forum, żeby zobaczyć, czy ktoś już napisał taki wątek, bo właśnie przeżyłam szok, widząc, że ma 37 lat. :o Pozazdrościć!

endover92

Zagra Freddiego Mercurego ciekawe jak mu pójdzie w 2 listopada premiera w Polsce.

Mela0203

Jak poszło? Właśnie dostał Oscara za tę rolę. I słusznie, należało mu się!!!

oxygen00

Nie dziwie się bo był bardzo wiarygodny w roli Mercurego.

endover92

Ja też jestem w szoku :o ja mam 20 i ludzie mi daja 25 xD to nie fair!

Unibet_78

Teraz już 37 i to jest dopiero zdumiewające. Wygląda 10 lat mniej, co najmniej.

Unibet_78

Ma 37 lat i wygląda na 34 sporo osób po 30 dzisiaj wygląda zdecydowanie młodziej . On wygląda prawie na swój wiek bez przesady

cizia1981

Ja jestem jego rówieśniczką (prawie co do dnia) i też wszyscy twierdzą, że nie wyglądam na 37, choć może i chciałabym....

Unibet_78

Tez mam za tydzien dokladnie 34 lata, a w niektorych pubach, w ktorych wczesniej jeszcze nie bylem pytaja mnie o dowod ... Takie mamy czasy wygody i braku przemeczenia wiec zuzycie mniejsze.

aproxx

Faceci mają fajnie, kobiety chyba trochę szybciej się starzeją.

DoomedMistress

Mysle, ze to wina tych makijazy, ktore kladziecie sobie na twarz codziennie. To wysusza skore, a skora sucha robi sie niezdrowa.

aproxx

Na pewno trochę tak. Podobno też im więcej kobieta ma dzieci tym bardziej jest "zjechana" no i zresztą trudno się dziwić :P chociaż ja na razie nie mam powodów do narzekań, mam 29 lat i kiedy wychodzę z synem na spacer ludzie myślą że to mój brat albo że jestem jego opiekunką. A jakie było moje zdziwienie kiedy ostatnio w sklepie kasjerka poprosiła mnie o dowód (rzadko kupuje alkohol). Minusem jest to, że muszę mocno się wysilać żeby ludzie traktowali mnie poważnie.

użytkownik usunięty
aproxx

Ja też jestem po 30, a dają mi w większości 22/24 lata (no i często pytają o pokazanie dowodu :))
więc to jak najbardziej na plus!

Unibet_78

Większość aktorów wygląda na młodszych w filmach niż są w rzeczywistości.

Unibet_78

to tak jak ja! :)

Unibet_78

Codziennie pije sok owocowo-warzywny świeżo wyciskany

Unibet_78

Bo nie pije wódki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones