Rebecca FergusonI

Rebecca Louisa Ferguson Sundström

8,0
34 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Ferguson

mimo to, bajecznie dojrzale. Piękna. W MI nie mogłem oczu oderwać :)

jedyny_realista

To raczej kwestia makijażu.

jedyny_realista

Prawda, ma coś fajnego w sobie, przyciągającego

jedyny_realista

Moim zdaniem kompletnie przecietna. Ma w sobie jakis magnetyzm (i naturalnosc!!!), ale wyglda moim zdaniem jak mysz. Zawsze robi ten irytujacy dziubek...

AlexabezKeksa

Ale przecież mysz jest ładna.

użytkownik usunięty
jedyny_realista

To ta charyzma. Może aktualnie jest idealnym nabytkiem na role kokietek czy kobiet szpiegów, ale wyrobi się. Dopiero zaczęła.

jedyny_realista

zgadza się, w Doktorze Sen myslałem, że ta aktorka będzie mieć grubo ponad 4 dychy, a w rzeczywistosci jest niewiele starsza ode mnie :)

jedyny_realista

Ona faktycznie wygląda dojrzale i trochę jak mysz, ale też ma taki nieprzeciętny dar przyciągania wzroku. Myślę, że to dlatego, że 1.nie ma słodkiej buzi (pućków jak Lawrence, ani słodkich usteczek, ani zadartego noska) i nie sili się na taki wygląd, taka kobieca dojrzałość do niej pasuje. 2. Nigdy chyba nie jest też wymalowana i wygląda bardzo naturalnie. 3. W dzisiejszych czasach w Hollywood kobieta, która ma naturalny, zwykły wygląd jest chyba bardziej oryginalna niż otaczające ją ideały i to ona właśnie przykuwa wzrok.

Lisa__Rowe

Hmm Lawrence zwłaszcza na początku swojej kariery to miała pyzatą buźkę i to też ją wyróżniało :)

Lisa__Rowe

Cóż, Skandynawki wyglądają spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones