Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Reese jest świetną aktorką, ten post jest dla tych którzy podpisują się pod tym zdaniem ;)

StereoLoove

Ja się podpisuję.Uwielbiam ją

ladydiamond_2

Zgadzam się ona jest świetna i wkórza mnie to że wielu jej niedocenia.

Adek666

Reese jest cudowną osoba i aktorką;***

Wspaniała;**

ladydiamond_2

Oczywiści, że sie podpisze !!!
Reese jest świetną aktorką, uwielbiam ja !!!

POZDRO
**AnGeL

ladydiamond_2

Proszę również mnie wciągnąć na listę :-) Reese jest świetna. Spacer po linie mnie rozwalił. Pozdrowienia.

yerblues

ja tez wpisuje się !!!!Reese rules!!!Spacer po linie film ok ale ja stać na wiecej!!!!!!!!!!!
pozdro dla fanów Reese i film jak w niebie

użytkownik usunięty
yerblues

ja tez potwierdzam!jest swietna.i dodoam ze fajna fotka ;))))

ja te bardzo lubie. jest fantastyczna! szcególnie w komediach romantycznych...


ej to ona ma dwójke dzieci?!? kurde nie wiedzialam myslałam ze ona to jeszcze panienka jest a tu ma 8 i 5 letnie dzieci!? ;P

ladydiamond_2

jestem fanką więc sie wpisuje i podpisuję pod tym zdaniem, bardzo się cieszę że Reese dostała Oscara- należał jej się :)
szkoda tylko że Joaquin nie dotał :(

pozdrowienia

ladydiamond_2

uuuppii :) bardzo się cieszę że oskar powendrował do niej! reese gratulacje! polubiłam ją po roli w filmie legalna blondynka bo była tam bezbłędna, a teraz czekam aby zobaczyć ją w spacerze po linie ;)

ladydiamond_2

Ona jest wspaniałą aktorką, gra naturalnie i bardzo podoba mi się jej uśmiech :]. Zasłużyła na Oscara! Pozdrawiam!

ladydiamond_2

Reese jest jedną z najlepszych aktorem Hollywood jakie to miasto posiadało i nadal posiada.Uwielbiam zarówno jej grę jak i cudowny śpier jaki usłyszałam na płytce "Walk the line" Reese bardzi się cieszę że zdobyłam Oscara bo w zypełności Ci się należał :) !!!!!! REESE RULESSSSSSSSSSSSS !!!

Gaby_27

Uwielbiam Reese JEst świetna aktorką i super spiewa:)Koffam ją!!!!To MOja ukochana aktorka ..:)))
pozdrooffka Fani:))

ladydiamond_2

i ja się podpisuję! Reese jest świetna :]

MiLeNkQ

Oczywiscie, ze sie wpisuje. To moja ulubiona aktorka!!

ladydiamond_2

Oczywiście Reese jest fenomenalną sktorką i Oscar jej sie należał.
W "Walk the line" zagrała świetnie, bardzo mi się podobała w tej roli.
Swoją drogą fajny film:)

Pozdro dla wszystkich fanów:)))

haka

Jest jedną z moich ulubionych aktorek!!! wciągnijcie mnie na listę:)

ladydiamond_2

Też uwielbiam Reese.Jest świetna.Filmy z jej udziałem są rewelacyjne.Pozdrawiam:)

Klaudiiia

bardzo miła i utalentowana.

a tu Reese jako dzieciaczek:

http://www.geocities.com/~childactors/images/w/reesewitherspoon1.jpg [www.geocities.com/~chil...]

Pin_up_Margolcia

Wpisuję się bez gadania! Najlepsza aktorka młodego pokolenia !!!!!!!!! Reese RLZ !!!! xD

ladydiamond_2

Ja też się wpisuje. Reese jest moją ulubioną aktorką i nikt lepiej nie zagrałby lepiej w Elle Woods w "Legalnej Blondynce" i Melanie w "Dziewczynie z Alabamy".Uwielbiam ją. Jej kapitalna gra sprawia,że film jest ciekawszy.

POZDRAWIAM:)

ladydiamond_2

Hej :) MOim zdaniem Reese jest naprawde dobrą aktorką, jest nawet ładna i wogóle. Strasznie spodobała mi si,e jej gra w filmie ''Spacer po linie''. Spiewała własnym głosem....podziwiam ją :) zainteresowanych zapraszam do mnie :) mam jedna nocie na jej temat . pozdrawiam

ladydiamond_2

Hej :) MOim zdaniem Reese jest naprawde dobrą aktorką, jest nawet ładna i wogóle. Strasznie spodobała mi si,e jej gra w filmie ''Spacer po linie''. Spiewała własnym głosem....podziwiam ją :) zainteresowanych zapraszam do mnie :) mam jedna nocie na jej temat . pozdrawiam

ladydiamond_2

Chyba wszystko co dobre było powiedziane więc powiem tylko tyle, ze się pod tym podpisuje ;)

ladydiamond_2

i ja się podpisuję:) jest niesamowita. Uwielbiam ją:)

Mirabelle

zgadzam się jest naprawde dobra:D

ladydiamond_2

Jest świetną aktorką. Bardzo ją lubię:) Szczególnie lubię ją w "Dziewczynie z Alabamy", ,,Spacerze po linie", "Przesyłce ekspresowej" i "W sercu Afryki"

ladydiamond_2

najlepsza z najlepszych!!! UWIELBIAM ja, w komedii jest zabawna i urocza, w dramacie poważna, dramatyczna, taka jak ma byc :p, w trillerze z domieszka grozy, i az brak mi slow aby opisac Jej TALENT i potencjal aktorski. AMAZING!!!!!

ladydiamond_2

Oczywiście że Reese jest świetną aktorką w dodatku moją ulubioną. Uwielbiam z nią takie filmy jak Strach,Spisek doskonały,Wybory,Legalną blondynkę,Jak w niebie i Transfer.

użytkownik usunięty
ladydiamond_2

Ja tez się dołączam jest superowa a to moja ulubiona aktorka a szkoła uwodzenia to pierwszy film jaki oglądałem z jej udziałem:)

ladydiamond_2

w ulubionych masz dodę, zakościelnego, bachlede-curuś, cieleckom i bosaka. po podstawie wnoszę że albo to nędzna prowokacja, albo spadłaś z ch...

ladydiamond_2

przecudowna aktorka nigdy nie jest wypindrzona jak te inne laleczki z telewizji jest po prostu naturalna i to w niej cenię pozdrawiam Blondysia

StereoLoove

Jasne, że się wpisuję ;)

Solarie

ja też się wpisuję. ona jest boooska ; ))

ladydiamond_2

witam:) jestem razem z wami!!! Reese jest poprostu exelent!!!właśnie jestem w trakcie zbierania wszystkich mozliwych filmów z ta śliczna panią! Pozdrawiam

ladydiamond_2

No i jeszcze ja! Super!!!!
Jedna z moich ulubionych

ladydiamond_2

Jej miejsce w rankingu nie jakimś nieporozumieniem. Zasługuje co najmniej na pierwszą 10. Pozdro

rudy22

Uwielbiam ją! <33

ladydiamond_2

Podpisuję się, odkąd ją zobaczyłam w Vanity Fair bardzo ją lubię, jest piękna i utalentowana :)

ladydiamond_2

Moja ulubiona aktorka !! ;dd
Jest super. Powinna dostać Oscara ...

ladydiamond_2

Wpisuję się!!! Też tak uważam!! Jest super aktorką!!

ladydiamond_2

h m m .. k o g o ś m i p r z y p o m i n a ;)
R e e s e W i t h e r s p o o n 10/10 :)
R e e s e W i t h e r s p o o n a k t o r s t w o 9/10 D o b r z e s i ę w c z u w a w r o l e.

gusthav

Oceniam ją po filmie "Jak w niebie" wiec jest nieco subiektywna.

gusthav

Mi też kogoś przypomina, 10/10.

ladydiamond_2

świetna aktorka i śliczna kobieta :)

sarah496

JEST SUPER

sarah496

Zgadzam się. Ma to cos.

Edna_fw

Bardzo się tez wyróżnia. Choć w przemyśle filmowym jest mnóstwo blond laleczek, nią trudno się znudzic.

ladydiamond_2

Reese Witherspoon to aktorka o wielkim uroku osobistym.Po prostu sama słodycz :)

ladydiamond_2

Moja ulubiona aktorka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones