Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon
Anaissa

Strach :)

Anaissa

Woda dla słoni

Anaissa

Spojrzenie mordercy.

Anaissa

woda dla słoni i legalna blondynka

monika199406

chyba wymienilas jej najgorsze role

monika199406

wymieniłam te które oglądałam, teraz doszła by jeszcze dziewczyna z Alabamy

Anaissa

Spacer po linie.. Świetna rola! Reese zagrała tam fenomenalnie.

Anaissa

zdecydowanie Legalna blondynka !

Vintage_2

hmmm.. z tych co oglądałam to myślę że Legalna blondynka, Dziewczyna z Alabamy i Jak w niebie... Widać w nich kontrast pomiędzy rolami : słodka, głupiutka blondyneczka a zwykła kobieta, z planami, ambicjami ale też upierdliwa czy nawet wredna... potrafi zagrać i to i to.. nie podobała mi się za to w Cztery gwiazdki. Miała być taka wyluzowana, lekko podchodząca do życia,... Chyba za bardzo się chciała postarać..

Anaissa

Spacer po linie! Wydaje mi się, że to jedna z jej ambitniejszym ról, może tam pokazać, że naprawdę jest dobrą aktorką, nie tylko przeciętną, nadającą się tylko do komedii romantycznych

Anaissa

Dzięki kreacji w "Spacer po linie" zakochałem się w niej. "Dziewczyna z Alabamy" i "Woda dla Słoni" też są niezłe. Ale "Spacerek" to majstersztyk i zasłużony Oscar.

Anaissa

Zdecydowanie June Carter w Spacer po linie, pięknie śpiewała i wspaniale grała. Nie jestem jej fanką ale film jest naprawdę rewelacyjny.

paczi88

Ciekawe od kiedy umie śpiewać

Brandon568

Obejrzyj film to będziesz miał odpowiedź na twoje bezsensowne pytanie

Qwartz_PL

No bo Audrey Hepburn na przykład akurat miała dublerkę:-)

Qwartz_PL

Tu jest wszystko napisane
https://m.filmweb.pl/person/Natalie+Portman-316/discussion/Dobra+aktorka+ale+i+n iez%C5%82a+cwaniara-2001057

Anaissa

"WYBORY" i "TARGOWISKO PRÓŻNOŚCI".
Genialne.

Anaissa

Legalna blondynka .

Anaissa

Zdecydowanie Spacer po linie. Nie była ani trochę irytująca, a świetna w roli June:)

Anaissa

Wydaje mi się, że "A więc wojna" i "Spacer po linie"

Anaissa

W serialu "Wielkie kłamstewka" jako Madeline. Z filmów to "Spacer po linie". Widziałam z nią 11 filmów.

Anaissa

Zdecydowanie "Wielkie kłamstewka ".

Anaissa

Wielkie kłamstewka - była genialna

olag2001

Dla mnie na zawsze pozostanie Elle Woods dlatego ,,Legalna blondynka"

Brandon568

mały Niki

konradek007

Mały Niki?

Brandon568

https://www.filmweb.pl/film/Ma%C5%82y+Nicky-2000-7369
no obejrzyj sobie tą komedyjke tam Reese jest piekna jak marzenie

Anaissa

1. Spacer po linie
2. Wielkie kłamstewka
Obie u mnie na 9

Anaissa

Nie wiem, może rola matki...?

Anaissa

W Fear.

Anaissa

Nagranie jak jechała na podwojnym gazie i została zatrzymana przez policje. Jej zachowanie pokaazało jej prawdziwa twarz. Do obejrzenia ja yt. Polecam jej fanom

paczi88

Widziałem i też polecam, żałosna kobieta, do tego głupia jak but

Anaissa

Hmm, nie jest łatwo wskazać taką, bo zawsze jest dobra :) Ale chyba w Wielkich Kłamstewkach, a obecnie jest rewelacyjna w The Morning Show, choć tak ogólnie Reese najbardziej do twarzy z uśmiechem i graniem kobiety wesołej, energicznej, bardzo otwartej i trochę pokręconej jak choćby we Wszystkich nich mężczyznach :) Niemniej jakiej roli by nie wskazać, jest świetną aktorką i każdy film zyskuje za jej sprawą.

Anaissa

Szkoła uwodzenia

Anaissa

Spojrzenie mordercy 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones