Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Czy tylko ja nie mogę na nią patrzeć? Jest tak bardzo irytująca, że kiedy pojawia się w filmie, mam ochotę go wyłączyć...

john_sat

Mam dokładnie takie samo odczucie. Cały czas ta sama mina do porzygania..

john_sat

Mam proste rozwiązanie. Nie patrz, unikaj jej, odwracaj wzrok. Nie musisz jednak o tym pisać. Ja również mam podobne odruchy w stosunku do wielu aktorów i aktorek, jednak publicznie się tym nie chwalę. Co chciałeś swoim postem osiągnąć? Zdobyć sympatyków swojego obrzydzenia, czy sprowokować jej fanów do zhejtowania ciebie?
p.s. Nie jestem jej fanem. Na jej profil wszedłem przypadkowo, jak również na twój post na forum. To tylko krótkie wyjaśnienie, jakbyś chciał mnie bezpodstawnie obsobaczyć.

leifysbrutalson

Nie musisz jednak o tym pisać

john_sat

Tak tylko ty

john_sat

Dla mnie jest świetna, bardzo dobry poziom aktorstwa i wydaje się być osobą wyjątkowo miłą i przyjazną. Rewelacyjnie się też trzyma jak na swój wiek, od kilku lat w ogóle się nie starzeje.

cruzo_Alex7

Wygląda super jak na swój wiek, seksowna jak cholera w ostatnim serialu: Big Little Lies wygląda i gra super :P

Sylar_Heroes

Widziałem, świetny serial i rola Reese też bardzo dobra :)

cruzo_Alex7

Bardzo przyjazna osoba ktora jezdzila po alkoholui atakowala policjantow.. wlacz sobie na yt

paczi88

Nasza pani premier Beata Sz. rozjeżdżała zwykłych ludzi, a potem monitoringi ginęły. Poszukaj sobie w sieci.

john_sat

Jeśli nie widziałeś to polecam CI Big Little Lies (Wielkie Kłamstewka), Reese zagrała tam super, jak zobaczysz tę rolę o zmienisz o niej zdanie :P

Sylar_Heroes

Podobno ma przyrodnia siostrę Marcie.Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Brandon568

http://www.gala.pl/artykul/siostra-reese-witherspoon-jest-striptizerka-siostra-a ktorki-robi-striptiz-zeby-zarobic-na-dzieci-skandal-w-hollywood

Sylar_Heroes

Dziękuję ale już czytałem.Interesuje mnie czy mają tego samego ojca czy tą samą matkę

john_sat

Mnie takze strasznie irytuje.

john_sat

jak mawia klasyk ,tylko ty

john_sat

chyba tylko Ty tak masz, obejrzyj serial BIG LITTLE LIES to zmienisz zdanie :)))

giemzax9

Mój ulubiony serial! Reese wypadła w nim wspaniale.:)

john_sat

Nie jesteś sam

john_sat

Mam to samo z Kaczyńskim.

john_sat

I jeszcze jedno: obejrzyj sobie "Transfer" z 2007. Ty w ogóle chyba mało widziałeś, synku.

john_sat

tak tylko ty.

użytkownik usunięty
john_sat

Nie mam takich samych odczuć w stosunku do niej co ty,że nie mogę na nią patrzeć,gdy zobaczę w jakimś filmie,bo w niczym mi nie przeszkadza.

john_sat

Nie jesteś w tym osamotniony, wydaje mi się że ma cos w twarzy co kojarzy sie z Willem Dafoe, moze to efekt tych kosci policzkowych i szerokiej szczeki do jak ze wąskiego podbródka... nawet jak mówi czy też gdy się usmiecha - odnosze wrazenie ze przypomina w tym wyżej wymienionego aktora

john_sat

Tak tylko ty, ja z jej powodu zacząłem oglądać komedie romantyczne. Jak można nie lubić tak ładnej buzi nie rozumiem.

john_sat

To wyłącz.

john_sat

Mam tak samo i nie potrafię tego wytłumaczyć. Już jak widzę jej nazwisko w obsadzie, zastanawiam się, czy w ogóle oglądać film. Odpycha mnie zarówno jej wygląd, jak i jej gra aktorska. Zważywszy na to, że ma średnią ocen 8,0 chyba jesteśmy w mniejszości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones