Rian Johnson

Rian Craig Johnson

7,1
2 907 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rian Johnson
Geisler

No... nie wyszło mu to niestety...

Geisler

Zmasakrował.

Geisler

Argumenty, proszę o argumenty.

Geisler

jeszcze nie widziałem, ale nie można zrujnować czegoś, co już jest zrujnowane :)

Geisler

Trudno się nie zgodzić,rozwiązania fabularne leżą w tym filmie.

kondi143

uratował star wars

jan_salata

dobrze.

Geisler

Odwalił kichę straszną.

Geisler

Akurat dał im nowe życie...

Geisler

XDDD

Geisler

Odświeżył Star Wars

Geisler

Zdecydowanie głos za "odwieżył" i "dał nowe życie". Film o niebo lepszy niż się spodziewałem

Geisler

wypłacz sie na forum

Geisler

Powinni go torturować codziennie za to co wydał :/

Szajba

Film był dobry tylko teść z dupy.Stary kanon był sto razy ciekawszy.Film poprawny ale bardzo przewidywalne.Dawne filmy dawały więcej emocji niestety.Typowy disney 2K10 + :D ładny film troche humory dużo akcji .. tylko wychodząc z seansu zapomina się połowe filmu.

Szajba

Jeszcze bym im pomógł:)

Szajba

Ja bym mu kazał do końca życia oglądać sceny Luka dającego kosmiczną krowę, superLeie i akcje w kasynie

użytkownik usunięty
Geisler

Bez przesady, taki tragiczny nie był - powinni tylko wyciąć wątek kasyna, Rose, dać więcej scen z Phasmą i mamy o wiele lepszy film :)

I nie starać się zrobić z Rey mary sue
Starać się to słowo kluczowe, bo o ile tego nie zrobili to zmierzają drastycznie w rym kierunku

Anna_95

Tym*

Anna_95

Akurat to J.J. Abrams zrobił z Rey mary sue.

Anna_95

Abrams zrobił z niej Mary Sue, Johnson próbował naprawić postacie z TFA, ale były zbyt gówniane by to mogło się w pełni udać, chociaż nadał on trochę głębi Renowi, który w TFA był do bólu płaską postacią.

I nie zabić Luke'a oraz nie uśmiercić Snoke'a/nie zrobić z Bena Swolo imperatora.

Geisler

Niestety

użytkownik usunięty
Geisler

Niewychowany gnój.
https://www.youtube.com/watch?v=k5-dxT_OObs

użytkownik usunięty

No gorszy od Hitlera.

Geisler

Xiaomi lepsze

Geisler

Raczej uratował.
Jaki ty miałeś/miałaś pomysł na fabułę?
Umieram z ciekawości.

olka0207

Uratował? W głupi sposób zabijając przydatne postacie typu np. Luke, Snoke czy Phasma?

olka0207

Uratował xD O mój Boże kochany...

Geisler

Star Wars zrujnowała Kathleen Kennedy z pomocą Abramsa długo przed nim.

Geisler

Wręcz przeciwnie, stworzył jedną z najlepszych odsłon serii. Bardzo ciekawy reżyser

użytkownik usunięty
Geisler

Kocham Ostatniego Jedi , najlepszy z trylogii Disneya , chociaż Przebudzenie Mocy i Skywalker. Odrodzenie też lubię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones