Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
177 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro
DomingosCFC

Zgadzam się. powinien być znacznie niżej.

użytkownik usunięty
Kadex

muszę mieć spore zaległości skoro nagle przybyło tylu świetnych aktorów i nawet nie zauważyłem :)

Uwierz mi że zasłużył nawet na miejsce w okolicach 60-80 miejsca.

Kadex

A ty to k u r w a kto? Wyznacznik jakości? Bujaj się frajernio.

Kadex

Nowy MM 9/10 i wszystko jasne. Szkoda dyskutować...

32ywis

Stary MM 10/10 xD .........ten film zasłużył najwyżej na 5/10.

Kadex

A niby dlaczego? Gyllenhal może lepszy? Sorry, ale...

Ja też, bo żadnego takowego nie zauważyłem:)

Świetnie napisane

Kadex

De Niro powinien byc w top 3, żaden aktor nie zagrał w tylu genialnych filmach, a to że obecnie gra w przeciętniakach nie ma na to wpływu, bo lata 70, 80, 90 to jego dominacja

storm12

Zawsze uważałam, że tak bogata biografia filmowa ma znaczenie a jednak nie. Na filmwebie rządzi popularność i ...wiadomości z Pudelka.

storm12

Pełna zgoda! Wreszcie mądry głos na filmwebie!

storm12

W 2010/11 był jeszcze na 3. miejscu (po Pacino i Nicholsonie). Jak szybko się ten świat zmienia.

DomingosCFC

Niestety, już 38 jest...

DomingosCFC

Pamiętam jak niedawno był na pierwszym miejscu na przemian z Alem Pacino.

sylwia2010r

I tak powinno być. Dla mnie Al Pacino; Robert De Niro i Marlon Brando to absolutne szczyty. To są giganci światowego kina, aktorskie legendy. Ich dorobek nie może być lekceważony tylko dlatego, że Brando nie żyje, a dla De Niro i Pacino nie ma ról i grają wspolczesnie w szmirach, szczególnie De Niro. Jak widzę; kto jest w TOP 100, to mnie krew zalewa.

grazyna_gajecka_gg

I masz całkowitą rację. Poza tym to, że jakiś film jest słaby, nie znaczy, że dany aktor nie zagrał dobrze

sylwia2010r

Razem z Danielem Day-Lewisem powinni wymieniać się (by nie było nudno) na pierwszym miejscu.

sundayborn

Plus DiCaprio !!!
Nigdy nie pojmę jak Alan Rickman w takim zestawieniu może być nad Leonardo DiCaprio ( wszystko przez durnego Pottera ) .

sylwia2010r

Ja też...

sylwia2010r

I tak powinno być

DomingosCFC

Ostatnie narobił sobie wiele wrogów przez to że miesza się w politykę poza tym gra w coraz gorszych filmach, a tym samym jego role są oceniane coraz gorzej i spada w rankingu. Moim zdaniem powinien być pierwszy.

znaffca7

Zgadzam się w stu procentach

znaffca7

bo ludzie są (generalnie) zbyt głupi by oceniać po rolach i oceniają po zaangażowaniu po jednej lub drugiej stronie (nawiasem mówiąc wszystkie te strony robią z ludzi tępych frajerów)

użytkownik usunięty
DomingosCFC

Może wzór trzeba zmienić, bo nie uwzględnia wielu istotnych rzeczy? Np. tak samo jest oceniany film rzędu Ojciec Chrzestny i tak samo oceniana jest jakaś podrzędna rola np. w krótkometrażówce, a tak nie powinno być. Powinna być waga, ocena za film, który jest wysoko oceniony np. Ojciec Chrzestny inaczej niż jakaś drugoplanowa rólka w podrzędnym filmie. Ranking traktuje wszystkie role tak samo.

Wartość filmu można określić względem nie tylko liczby głosów i oceny, ale nagród jakie dostał, żeby wyeliminować stratę popularności np. starego kina względem nowego i kina artystycznego nad rozrywkowym. I tutaj też pewna waga, no bo czym innym jest Oskar czy nagroda w Cannes, a czym innym "Teen Choice" czy Złoty Popcorn, czy coś takiego. Niemniej takie nagrody byłyby obiektywnymi wartościami we wzorze, prostującymi pewne odchylenia.
Np. w takim wzorze Oskar za rolę przykładowo w La Stradzie z lat 50-tych, która ma mało głosów, byłby obiektywnym czynnikiem podnoszącym ocenę i niwelującym straty względem liczby głosów, popularności, etc.
Kolejną rzeczą jest wiek głosującego, inaczej tzn. z mniejsza wagą można liczyć głosy młodszych użytkowników portalu, którzy wiadomo, że zwracają uwagę na nieco inne kwestie i innego rodzaju filmy. Albo wprowadzić osobny ranking.

Kolejna rzecz, może staż aktora? Jest wiele aktorów/aktorek, którzy/które nadrabiają urodą i dostają wysokie oceny za to, ale talent aktorski mają przeciętny (np. Emma Watson - 10 miejsce w rankingu). Gdyby wprowadzić staż jako dodatkową wartość, to można wyeliminować tego typu kwestie lub zmniejszyć ich wpływ.

Niektóre z tych rzeczy można uwzględnić też w rankingu filmów i reżyserów/scenarzystów.

użytkownik usunięty
DomingosCFC

Ranking tego typu musi uwzgledniac obiektywne wartości, a nie tylko popularność. Wielu wybitnych aktorów nigdy się na nim nie pojawi np. M.Mastroianni, G.Masina, czy Toshiro Mifune, ktorzy grali w wybitnych filmach, ale nie było to kino specjalnie rozrywkowe, a druga sprawa - było to dawno temu.

m - minimalna liczba głosów wymagana do uwzględnienia w TOP (minimum 2 500)
"Aby dana osoba znalazła się w rankingu, musi mieć ocenione przynajmniej 10 role, a każda z nich powinna mieć przynajmniej 100 głosów."

Giulietta Masina ma 566 wszystich głosów, T.Mifune 2614, a Mastroianni 1261 - z tej trójki tylko T.Mifune przekracza wymagane 2500 i to ledwo się załapuje, ale prawdopodobnie tylko kilka jego roli ma conajmniej 100 głosów, więc w ogóle nie jest brany pod uwagę! To o czym my tu mówimy? Wśród nich mogą być filmy wybitne, z nagrodami na festiwalach, ale nie zostaną uwzględnione!
Innymi słowy aktorzy tej klasy (podane przykłady to w zasadzie ikony kina) w ogóle nie są brani pod uwagę w rankingu!

DomingosCFC

jakieś żarty

DomingosCFC

Młode wypiera stare . Taka kolej rzeczy.

maciekb80

Bo młode-głupie głosuje na młodych-nijakich aktorów.

Alfred_Hugecock

Jest wiele młodych jakichś;)

DomingosCFC

już 43. w kolejce... -_- mój ulubiony aktor, a tak nisko w rankingu, i jeszcze nie wypominając innym aktorom, ale po prostu Robert powinien być nad nimi, np. tego z bohemian rhapsody który grał Freddiego, za co takie wysokie noty, ludzie ?! :/

Bikiniarz

Niedawno był jeszcze na 3. miejscu (po Pacino i Nicholsonie). Jak szybko się ten świat zmienia.

DomingosCFC

Niedługo przebije go Strachu z filmów Vegi, takie czasy człowieku.

DomingosCFC

grał w morzu kiepskich filmów, było znacznie więcej słabych filmów albo przeciętnych niż lepszych jakościowych, dodać do tego, że we wszystkich filmach grał tak samo, ile można patzreć na macho-gangstera, nawet w komediach, 10 filmów wystarczy z nim obejrzeć i koleś totalnie nudzi

użytkownik usunięty
DomingosCFC

To geniusz powinien być wyżej większość jego ról to klasyki, tak samo jak u Nicholsona i Pacino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones