Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
177 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

De Niro musi płacić jakieś ogromne alimenty czy co?

użytkownik usunięty
Woops_Piwko

Inwestuje w Hotelarstwo, teraz otworzył swój hotel na Filipinach. Pewnie ma też restauracje

Woops_Piwko

Chcą go wykorzystać do maximum, on już nie młodnieje a filmy z nim to klasyka juz za jego życia

Woops_Piwko

Tylko patrzę, jak w nowych produkcjach gra odgrzewane, pokrewne wersje tego samego dziadygi. Jest świetny w tym, co robi, ale robi tego za dużo, nikt nie potrzebuje De Niro jako ojca głównej bohaterki, starszego pana z doświadczeniem, ciepłego kotleta w fotelu albo szukającego przygód wyekspirowanego susełka. Gra w tylu produkcjach, a żadna z nich nie jest godna zapamiętania, umykają z głowy po pięciu dniach. Trochę smutno mi, że taka fajna osobowość i właściwie jedna z legend kina robi sobie coś takiego.

pudelica

Dziwi mnie właśnie, że w dzisiejszych filmach nie ma ambitnych ról dla takiego De Niro czy Pacino, a jak już są to bardzo rzadko (z ostatnich produkcji przypomina mi się tylko rola Duvalla z "Sędziego").

DomingosCFC

swoje role życia mają już za sobą. w mojej opinii może i nie gra de niro już w niczym dobrym, ale ma dziadek jeszcze siłę i chęci więc 'bawi się' :)

Repulsion

I o to właśnie chodzi

DomingosCFC

Niestety wiek ogranicza dobór ról, taka niestety kolej rzeczy

pudelica

pudelica zgadzam się z tobą! Taki aktor i gra już bodajże od 2006 roku takie role,że szkoda jego renomy którą wyrobił sobie za młodu. Powinien brać przykład z Jacka Nicholsona, który potrafił w dobrym momencie skończyć z aktorstwem. Ważna jest jakość a nie ilość. W tych czasach kino ma inne priorytety i znaczenie a co było, nie wróci.

pudelica

"ziomek". Robert De Niro całe życie zajmował się filmami, to co ma robić w podeszłym wieku? Kocha to co robi i będzie to robił to końca swojego życia i za to go powinniśmy szanować, swoje już zrobił. Myślisz że wytrzymał by w domu coglądając filmy, jak widać to nie w jego stylu.

mjobski

Dokładnie tak jak piszesz. Fajnie, że ma jeszcze chęci i kondycję

Woops_Piwko

Ostatnio się natknąłem na informację, że ma spore podatki do zapłacenia i pewnie dlatego :D

kryst007

Bardzo możliwe, że tak jest.

Woops_Piwko

A bardzo możliwym jest fakt, że jest aktorem i kocha swój zawód i nie wyobraża sobie życia bez grania. Że to nie tylko o kasę chodzi? Ile mu zostało, chyba niezbyt wiele, tego życia zawodowego? Więc gra; póki może, a że w gniotach, to inna sprawa. Ale nie ma już dla niego wybitnych ról. Dla mnie aktor nr 2 zaraz po Pacino i nic tego nie zmieni.

grazyna_gajecka_gg

Zgadzam się. Kogo może zagrać 75 latek...Dobór ról się kurczy. Ale niech gra ile może,

Woops_Piwko

Może po prostu lubi grać:) A producenci wiedzą, że jego nazwisko zwiększa oglądalność

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones