Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
177 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

Nigdy nie był moim ulubionym aktorem, nie oglądałam namiętnie jego filmów, ale uważam, że to jeden z tych aktorów, który miał szansę być legendą za życia. Ale jak pomyślę w jakich filmach grał lata temu a w jakich gra teraz to myślę, że ta jego legenda się trochę rozmywa. Genialne role w "Ulicach nędzy", "Ojcu chrzestnym II", "Taksówkarzu", "Łowcy jeleni", "Wściekłym byku", "Misji" i długo by tak jeszcze można wymieniać. Szkoda, że zepsuł to kiepskimi rolami w filmach poniżej jego poziomu i tragicznych filmach z Cooperem i Lawrence, ostatnio z Efronem. Jasne, "aktor do grania dupa do srania"-taki zawód, że trzeba grać. Szkoda jednak, że De Niro nie bierze przykładu z na przykład Day-Lewisa, który nawet by okiem nie rzucił na scenariusze, które De Niro przyjmuje. Przecież aktor o takim doświadczeniu mógłby bardziej się przykładać do tego w jakich gra filmach. Podejrzewam jednak, że on ma to już gdzieś, chyba stwierdził, że w ambitnych filmach się nagrał i teraz robi to tylko dla pieniędzy bo w kinie ambitnym nawet w USA się chyba kokosów nie zarabia. Serio myślę, że on 20-30 lat temu był lepszym aktorem niż teraz. Tak samo Meryl Streep według mnie.

Frida_filmaniak

Ja uważam, ze jednak trochę za bardzo na poważnie do tego podchodzimy. Facet jest aktorem, u schyłku życia, nie robi już tego raczej dla kasy, bo zarobiony już jest, więc niech sobie gra w czym chce. Czy nam to przeszkadza? Nie musimy tego oglądać, możemy sobie po raz wtóry obejrzeć któryś z jego genialnych filmów.

swoj_ze_swaja

Po za tym porównywanie go do Day-Lewisa, który od zawsze jest raczej aspołeczny, wybiera rolę raz na kilka lat i wcielając się w danych bohaterów nie wychodząc z roli w ogóle przez kilka miesięcy to już popadnie ze skrajności w skrajność :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones