Robert Wichrowski

5,7
406 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Wichrowski

Sorki, ale za Francuski Numer powini cię powiesić. Jest spieprzony do cna! Świetny scenariusz, świetna obsada, genialne pomysły i humor! I tak syf zrobiłeś! Fujka!

lecterm

nie zauważyłeś, krytyku od siedmiu boleści, że to ten człowiek jest autorem też tego świetnego według Ciebie scenariusza i ktoś tą obsadę też musiał skompletować? krytykujesz go za coś co sam opisujesz jako dobre?

pogratulować !!!

BILL_4

A nie zauważyłeś, że on jest tylko współautorem? A dobór obsady jest rzeczywiście plusem i zaznaczyłem to, jakbyś chciał wiedzieć. Prawdopodobnie z tym scenariuszem było tak, że dostał ten scenariusz i musiał z robić pewne zmiany, więc musieli go wpisać jako scenarzystę! Ale nie powiesz mi, że ten film jest świetny, bo jest zrobiony fatalnie! MOżna go było zrobić dużo lepiej!

lecterm

I bez wyzwisk, bo też mam prawo do recenzji! Trochę przeginacie!

lecterm

Ty przegiałeś w pierwszym poście to inni się dostoswali.. :). Popieram akurat "dance" w całej rozciągłości :d.

BILL_4

O krytyce się rozmawia, a nie wyzywa. Komus tu kultury brakuje. Ze swojej strony możemy kogoś pojechać z twórców, bo im sie to osobiście przyda, później będą lepiej pracowali. Ale recenzje są po to, aby rozmaiwać, a nie pojeżdżać się nawzajem? NIe możnabyło napisać: "No coś, chyba głupi jesteś! CZemu tak uważasz??" Albo nasłać chujów i zapytać się, czemu tak uwazam! Co za ludzie...

lecterm

dorosnij, chlopcze :). Jesli te zenujace wypociny na Twoim blogu nazywasz jezdzeniem po kimkolwiek to tylko zal dup* moze scisnac :).

BILL_4

Nie chcę nikogo jeździć. Chcę się wypowiedzieć. Jeśli ktoś mnie zna, to napewno zrozumie o co mi chodzi. Myślę, że jesteś człowiekiem, z którym nie można porozmawiać, bo uparty jesteś, jak cholera, nic nie dochodzi do ciebie. Niech nie trwa dalej ta rozmowa. POzdrawiam!

lecterm

A ja chciałabym się tylko dowiedzieć konkretu, co pod względem reżyserskim zostało tak bardzo spaprane w tym filmie (który, nawiasem, uwielbiam)?

pauuuuu

Słuchajcie, właśnie dzięki pauuuu dowiedziałem się, że taki post wystąpił przy osobie tego pana. Nie pisałem tego postu, ktoś prawdopodobnie nie zauważył, że jestem tu zalogowany. Nie chcę tu nikogo obrażać, ani z nikim się kłócić.
Oczywiście ze swojej strony uważam, że film jest bardzo zły, ale nie chcę tu się wywodzić i rozwodzić.
Także przykro mi, że z mojej strony wystąpiły tu jakiekolwiek większe emocje. Jeśli sobie życzycie poproszę o usunięcie tego całego postu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones