Roma Gąsiorowska

6,6
18 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roma Gąsiorowska

Po odswieżeniu sobie "Pogody na jutro", stwierdzam, ze Pani Gąsiorowska wczesniej miala mniejsze problemy z wyslawianiem sie. Zaczynam sie zastanawiac, czy jej mamrotanie pod nosem nie jest celowe? Mysle, ze zrobila sobie z tego znak rozpoznawczy, bo uroda raczej przecietna, talent tez. A tak - stała sie "aktorka charakterystyczną". Mimo wszystko, dla mnie paskudna maniera, bo kompletnie nie rozumiem co ona mówi.

Kornblumenbaum

Mi też bardzo przeszkadza jej wymowa...

Kornblumenbaum

Mi jej charakterystyczna wymowa wcale nie przeszkadza. Przeciwnie, wręcz dodaje uroku. Nie zgodzę się rónież tym, że nie jest ładna. Ma bardzo specyficzny i niipowtarzalny typ urody. Do tego jest straszliwie namiętna, do czego również przyczynia się sposób wymowy.

chemas

Jeden lubi pomarańcze , drugi jak mu nogi śmierdzą.

Kornblumenbaum

Ja zauważyłam że w jednym filmie "mamrocze" mniej, a innym więcej. Uważam że to jest właśnie jej cecha charakterystyczna, nie wiem czy nabyta specjalnie czy nie, ale dodaje to uroku :)

Ziqu

Jej dykcja to dramat. Uroda - jak najbardziej na tak. Ale aktorka ma nie tylko wyglądać. Chyba, że zatrudnią ją w niemym kinie;-)

Kornblumenbaum

Roma jak chce - mówi normalnie - starczy zobaczyć wywiady z nią. :-) Fajna jest, nietuzinkowa, szalona, zawsze inna i ciągle zaskakuje czymś nowym.

annik_2

Wystarczy ! Starczy, to jest uwiąd. Wybacz ale albo jesteś głucha albo pomyliłaś osoby.

Kornblumenbaum

Oj tak. Widać to z każdym nowym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones