Roma Gąsiorowska

6,6
18 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roma Gąsiorowska

Jest irytująca...wczoraj obejrzałam Salę samobójców...jezu jak ona mi na nerwach grała!!!!Wrrr...i ta jej dykcja - nienawidzę seplenienia i zmiękczania słów z ś,ć itd...a to jest u kobiet teraz jakas moda :/ kutwa nikt tego nie dostrzega???i to np reżyserzy?w reklamach tak tego dużo,że można się pochlastać! Co druga mówi jakby była małą dziewczynką...kobiety opamiętajcie sie! myslicie,że to sie facetom podoba?mówicie jak PRZYGŁUPY :) puste kretynki...ot co :)

Entiendo

ona chyba mam po prostu wadę wymowy.

kino_maligna

To nie jest wada wymowy tylko maniera........dla wielu nieznośna.

kibic w kapciach

to może gra za każdym razem laskę z wadą wymowy :D

kino_maligna

To może nie gra, tylko nią jest ?

matzek

tak podejrzewam, to był żart. poczucie humoru sprzed 5 lat.

Entiendo

Dla mnie na starcie odpada nie lubię jak aktor miesza się w politykę.

Entiendo

Aha oceniłaś ją po obejrzeniu tylko Sali samobójców? W takim razie pozdro

Entiendo

A ja oglądam "Londyńczyków" i ta Jej dziwna maniera, kłopoty z wymową... Jezu, nie mogę Jej na Nią patrzeć :/
1/10

Panna_Freddy_K

racja bardzo charakterystyczna, poznałem ją po głosie a później jak zobaczyłem to byłem 100% pewny, ale w sali samobójców wydaje mi się, że była odpowiednia aktorka na odpowiednim miejscu.
To samo można powiedzieć z aktorką, która grała narratorkę w Wojnie polsko-ruskiej, również z wadą wymowy.

Kislovsky20

Jeszcze w "Sali samobójców" jakoś mi pasowała. Ale tak poza tym to irytuje mnie :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dance_macabre

o rany, co za wpisy. ludzie zastanówcie się, może lepiej zamiast wyżywać się na ludziach, idźcie sobie pobiegać.

kromkarra

Tobie bieganie chyba nie pomogło.

Entiendo

Akurat, gdy o głos chodzi, masz całkowicie rację. I z tą modą (na pięciolatkę) wśród młodych kobiet (czasem nie tak już młodych). Mnie w reklamach to wkurza, gorzej że w filmie coraz częściej tak się mówi i jeszcze przez nos, jakby się miało permanentny katar. Może Roma to przeczyta i poprawi swoja wymowę, chodząc na zajęcia do logopedy.

penelopa7

Dziwne, że ukończyła wydział aktorski krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, czy ta szkoła jest tak marna, że nikt nie zwrócił uwagę na to, że mówi tak niewyraźnie?

penelopa7

Ja tez nie lubię jak dojrzałe aktorki robią z siebie niunie. U Romy jakoś to współgra ale drazni mnie taka maniera np u Kożuchowskiej.

czubajka_filmweb

I tu masz rację, ale to już nie tylko wspomniane panie ale te o 10, 15 lat młodsze od nich , których cały wysyp się pojawił w dodatku "ozdobionych " napompowanymi wargami. One nie różnią się od siebie ani wyglądem ani wymową. Takie całe stada niuń,-dzierlatek, by nie nazwać ich zbyt ostro.

penelopa7

"Nosowanie", to zasługa telewizyjnych gwiazd i ich promotorów. Za Kraśko powiniśmy dostać zwrot abonamentu.

Entiendo

Ja ostatnio oglądałam ją u Kuby Wojewódzkiego - okropna! zmanierowana strasznie....do tego ten jej głos i wymowa.

Entiendo

Kiedy słyszę te infantylne kutwy, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Cjesścć ! Co słychacś ? Z kresów galerianki dowieźli ? To nie jest seplenienie boczne, tylko głupia maniera.

Entiendo

Polecam zobaczyć ja w wojnei polsko ruskiej :) w sumei zagrała tak samo

Entiendo

ona jest tak chujowa, ze szok

Entiendo

Moja koleżanka 50 plus też tak potrafi mówić a ja chciałam spróbować czy też tak potrafię i niestety nie potrafię, o co tu chodzi?

Entiendo

Tępa dzida........

Entiendo

Mi za to się podoba jej gra i to bardzo " Jestem twój , Wojna Polsko Ruska , Ki '' W tych filmach na tle innych Polskich aktorek swojego przedziału wiekowego naprawdę wypada dobrze i uprzedzenia do niej napewno nie są na miejscu a sposób wymowy nie każdemu musi się podobać ale mi akurat pasuje i napewno nie ma nic wspólnego z rzekomą głupotą jak stwierdzają niektórzy przyciągające wzrok spojrzenie świetna mimika twarzy poczucie humoru jest cała masa plusów które przyciągają mnie do kolejnych filmów i z pewnością nie jestem sam w tym stwierdzeniu i zdecydowanie nie rozumiem uprzedzeń w stosunku do tej Pani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones