Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Co jest o tyle dziwne, że jeszcze dwa-trzy tygodnie temu była mi całkiem obojętna, no i dawno wyrosłem z tego typu adoracji ekranowych pań.

Nie wiem co się zmieniło, ale tuż przed seansem "Carol" wiedziałem, że będzie mi się podobać i tak też się stało. Od tego momentu jeszcze bardziej ją polubiłem, jestem sajko fanem, obejrzałem z nią każdy wywiad, jaki znalazłem w internecie, wszystkie inne materiały i jestem absolutnie zauroczony.

Sprawia wrażenie - w zasadzie sama tak o sobie mówi - osoby zamkniętej w sobie, lubiącej przebywać w swoim towarzystwie i stroniącej od tłumów. Jest takim niewinnym stworzeniem, które chce się przytulić i powiedzieć, że wszystko będzie w porządku. Jej uśmiech mnie zwala z nóg i uciekające spojrzenie, pełne skromności i wstydu. Przeurocza jest i jednocześnie w tym wszystkim tak bardzo naturalna.

Ubolewam nad tym, że ma tak ubogą filmografię, aczkolwiek kilka kolejnych filmów jest już w produkcji i przeczuwam, że jej czas dopiero nadchodzi. Mam też nadzieję, że druga nominacja do Oscara otworzy jej kolejne drzwi. Zdumiewa mnie również fakt, że tak niewinna osóbka wcieliła się w rolę Lisbeth i trzeba przyznać poradziła sobie z tym doskonale. Nie dość, że bardzo ładna, to jeszcze niezwykle utalentowana.

użytkownik usunięty
Pauleta

to nic dziwnego, przecież w dzisiejszych czasach w necie czy wywiadach ludzie mówią o sprawach, o których nie usłyszysz nawet od najbliższej rodziny, co w tym zaskakującego, że taka osoba wydaje mi ci się bliska, to akurat nic nienormalnego, raczej czasy są nienormalne

Pauleta

to prawda Rooney ma w sobie jakas taka wyjatkowosc

Pauleta

w swooim towarzystwie, czyli sama z sobą

Pauleta

,,Zdumiewa mnie fakt, że tak niewinna osóbka wcielila się w role Lisbeth..."
I tę ,,niewinność'' wywnioskowałeś z wyglądu?!:D:D

Edna_fw

Z zachowania podczas wywiadów i wystąpień publicznych.

Pauleta

Cóż, Kasia W. też wygląda dość niewinnie. A jednak wygląd i charakter, to często 2...;-)

Edna_fw

Niewinnie to w tym kontekście nieśmiała, skryta, introwertyczka. Nie wiem, może ma na sumieniu potrójne morderstwo, wtedy kreacja Lisbeth nie byłaby takim zaskoczeniem.

Pauleta

Aż o to bym jej nie podejrzewała.:-)
Natomiast w pełni się zgadzam, że piękna i ciekawa aktorka.

Pauleta

No coś w niej jest...też czekam na więcej ról w jej wykonaniu.

aronn

Heh, myślałem, że się przyszedłeś ponabijać, bo ten wpis z perspektywy czasu bardzo dziwnie wygląda.
Co do samej Mary jednak, dalej jest moją ulubioną z aktywnych aktorek.

Pauleta

Oj broń boze,wbiłem się na Twój temat z racji tego,że przed chwilą obejrzałem film,w którym zagrała :"Una".

Pauleta

Facet.. znajdź sobie dziewczynę... Tyle ci powiem.

Pauleta

zwal se to ci przejdzie geju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones