Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

... zwłaszcza po roli w "Carol". jest jednocześnie dziewczęca i kobieca, naturalna, bezpretensjonalna, świeża i w jakiś taki niewinny sposób autentyczna. niecierpliwie czekam na jej kolejne role, myślę, że dopiero się rozkręca :)

nomiko

Miałam dokładnie te same myśli w czasie oglądania Carol. Zwłaszcza, że mam plakat Audrey przy łóżku. Mogłaby śmiało zagrać ją w biografii.

Jogobeella

oj tak :)

nomiko

Jeśli w przyszłości powstanie biografia Audrey, główną rolę musi zagrać Rooney :) Jedyne do czego mam zastrzeżenia to oczy i nos, do tego dosyć znacząca różnica wzrostu (w rzeczywistości Audrey była prawie o 10 cm wyższa niż jest podane na filmwebie)

Emmist

Dokladnie to samo pomyslalam, gdy zobaczylam ja w "Carol"

nomiko

Oj, cos sie Panstwu, delikatnie mowiac,pokrecilo. Audrey to byl diament, pelen zycia, dowcipu i serdecznosci. A to tutaj to przyklad depresyjnej i niechlujnej, acz fizycznie pociagajacej i inteligentnej, dziewczyny. Do tego lekko schozofrenicznej.

iacob

Na jakiej podstawie wyciągnąłeś takowe wnioski, zwłaszcza ten ostatni? Bo chyba nie sugerując się jej bohaterką z "Carol"?

iacob

ależ pierdoły wypisałeś

iacob

Wszystko się zgadza z wyjątkiem -cytuję " fizycznie pociągającej ".

iacob

Zjawiskowo piękna w reklamie GIVENCHY L’Interdit:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=WDJuyHIyzgw

nomiko

Dokładnie, to taki sam typ urody. Jeszcze Winona Ryder jest do nich podobna.

użytkownik usunięty
nomiko

Ładna dziewczyna ale ma chłodniejszy typ urody, do roli Audrey to idealna by była Lily Collins

nomiko

Widać nie tylko tobie. https://www.filmweb.pl/news/Rooney+Mara+jako+Audrey+Hepburn.+Biografi%C4%99+gwia zdy+%22%C5%9Aniadania+u+Tiffanny%27ego%22+wyre%C5%BCyseruje+Luca+Gudagnino-14506 2

nomiko

Nie wyobrażam sobie nikogo kto by mniej pasował do tej roli. Rooney jest w ogóle po przeciwnej stronie. Chłodna, zdystansowana a Audrey jest urocza i słodka. Chyba tego o Rooney powiedzieć nie można, ale będzie grała w biografii niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones