Rose ByrneI

Mary Rose Byrne

7,5
25 831 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Byrne

W Troji jak grała Bryzejdę była najładniejszą kobietą w całym tym filmie bardzo podniecająca i urodziwa .W X -men Pierwsza klasa to ona paradowała w jednej ze scen w czarnej bieliźnie bardzo uwodzicielsko wyglądała co za ciało apetyczne miała miodzio xd Ogólnie niezła kobieta i wolna jak widzę taką jakbym spotkał to bym szarpał jak reksio szynkę xd chciałbym te panią zobaczyć jeszcze w X -menach bo jest urocza myślę że ją wezmą do kolejnych części .Fajnie było by ją zobaczyć w jakiejś rozbieranej scenie nie pamiętam czy gdzieś taką miała ale pamiętam że ze 4 filmy jak z nią oglądałem to jej uroda mnie przytłoczyła i od razu mówię sobie to jest wyjątkowa kobieta bo od początku uwodzi jak tylko się pojawi xd

Nie no FERDEKIEPSKI lepiej jej nie mozna opisać. Zrobiłeś to profesjonalnie ;)
Zwłaszcza z tym że ta piękna panna uwodzi widza wzrokiem cały czas, tak to prawda
Hoho. Nie będę pisał jak było by fajnie się spotkać z nią gdzieś :)

użytkownik usunięty

Najładniejszą kobietę w tym filmie powiadasz...pewnie miałeś wersję oll cut bez Kruger - można Ci wybaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones