Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
76 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

I like this Polish team, pure underdogs , feel like a real team
— Russell Crowe (@russellcrowe) 16 czerwca 2016

a potem jeszcze :
Well done Poland. Definitely a great result . #euro Milik owes us all a couple of goals.
(Świetna robota Polacy. To zdecydowanie świetny rezultat. Milik wisi nam kilka goli.)




xall

Zaczynam go lubić :)

robert2207

Jak go lubiłem już wcześniej. Świetny aktor. No i wie komu kibicować:)

xall

A teraz

"Kuba !! Well done Poland. More hard work to come. Do boju Polska !! "

xall

Jeszcze była odpowiedź bezpośrednio do Arka Milika: "@arekmilik9 team is playing great .Keep working hard for each other. I believe in you". (18 czerwca)
Jakoś tak miło się to czyta. :)

xall

Russell wziął się ostro za kibicowanie. :D Dobrze, że mamy go po swojej stronie. :P Oby Polacy powrócili do formy, bo w dzisiejszym meczu prezentowali stary, "dobry" poziom: bezsensowna kopanina bez pomysłu. Jedynie pierwsze 5 minut było genialne, a później jakby się pogubili. Gdyby nie geniusz Błaszczykowskiego to ciężko by było.

sebogothic

Oj tam przesadzasz sebo :) grali troszkę na pół gwizdka bo oszczędzali też już się trochę na sobotni mecz co przyznał później sam Robert, a druga sprawa to fakt, że piekielnie ciężko się gra przeciwko drużynie która nie ma kompletnie nic do stracenia i tylko prze ostro do przodu a w defensywie również się nie pieści :P poza tym Zieliński i Kapustka w początkowej 11tce itd. dużo by wymieniać. Będzie dobrze, Szwajcarie da się przejść to nie jakiś tytan :) a Hiszpania dziś dostała od Chorwacji więc i ich da się pokonać!

Faky

Mam taką nadzieję, że w meczu ze Szwajcarią będą grać jak z Irlandią czy Niemcami.

Faky

Przez to, że Hiszpania dostała od Chorwacji w ewentualnym ćwierćfinale zagramy własnie ze zwycięzcą pary Chorwacja - Słowacja.

xall

To miłe, kiedy wielki świat mówi w sposób sympatyczny o Polakach;) być może ma kontrakt, że będzie kręcił coś w Polsce np w 2019 i robi sobie grunt pod sympatię, a może ma po prostu zajawkę piłkarską. Nie mniej, udało mu się wzbudzić zainteresowanie wielu Polaków. Wielu też odświeżyło sobie pamięć o tym, że to przecież bardzo dobry, charakterystyczny aktor.

A może to jakiś rodzący się nowy trend? np Lawrence tłituje o sukcesie Turcji i trzyma kciuki, albo de Niro - fanatyk Walii:D

Mike Torch

On już kręcił film w Polsce w 2000 r. - "Dowód życia".

xall

to bardzo miłe, ale coś mi to podejrzanie wygląda... Nagłe zainteresowanie piłkarską reprezentacją Polski nie wynika raczej z tego, że gra ona szczególnie spektakularne mecze. Aktor zarabia na popularności (dobrej popularności - "znają i lubią"). A pisząc te kilka tweetów znalazł się na ustach wszystkich polskich mediów. Notowania w 40-mln kraju poszły konkretnie w górę. Nie poszłyby tak w górę, gdyby zainteresował się reprezentacją Niemiec, Anglii, Włoch czy Hiszpanii, bo tymi reprezentacjami interesuje się już sporo ludzi, bo to bardzo dobre drużyny - tweet przeszedłby niezauważony.
no jestem cyniczny... ale każde zjawisko ma swoją przyczynę, a ja zwyczajnie nie znam innej prawdopodobnej przyczyny tego zjawiska (może po prostu ma jakieś Polskie korzenie)

yasioo

czytałem coś o relacji, że Crowe wypłynął z kumplem kajakiem i uratowała ich obrona nabrzeża, gdzie kapitanem i jeszcze jednym pracownikiem byli potomkowie Polaków. Mam nadzieję, że ktoś podlinkuje źródło i sprostuje moją koślawą wypowiedź:)

Mike Torch

https://www.wprost.pl/kraj/10012484/Wierny-fan-polskiej-reprezentacji-Co-laczy-R ussela-Crowea-z-naszym-krajem.html

Kim123_fw

Dobre!

yasioo

Może tak być! Za pół roku zapomni o wszystkim, zacznie kibicować innej drużynie, przy okazji eliminacji czy czegoś tam (sorry, ale piłka nożna kompletnie mnie nie interesuje, Crowe już bardziej :p ). Za to Pani A. Wendzikowska będzie sprawę odgrzewać przy każdym wywiadzie. Biedny Russell.

xall

hehe właśnie sam chciałem tu wejśc żeby taki temat założyć a tu widzę że ktoś mnie ubiegł. Kto by pomyślał że Gladiator to najwierniejszy kibic biało-czerwonych :)

DziurawaMarysia

A to sorrki :)

xall

Kiedyś oglądałam "co światowe gwiazdy myślą o Polsce" i właśnie Crowe się wypowiadał, że był w Poznaniu i mamy wiele pięknych parków :)

moiteur

https://www.youtube.com/watch?v=2reB6sPVHfo dokładniej od 6:40 :P

moiteur

po dzisiejszym meczu : #POL !!! Final 8!!! #UEFAEURO2016

użytkownik usunięty
xall

Z generałem Maximusem nie możemy przegrać :D
Jak cały stadion zacznie wrzeszczeć Maximus ! Maximus ! to chyba Portugalczycy uciekną z boiska :D

Dokładnie, moje marzenie ,żeby Pan Russel przybył na mecz i cały stadion krzyczał "Maximus!!! Maximus!!!"

xall

To nie on pisze te tweety, przestańcie świrować.

sweet_anger

Dokładnie. On mam z tuzin 'asystentów' od takich pierdół.

sweet_anger

Wątpię żeby jakiś 'asystent' miał od niego zezwolenie na pisanie takich tweetów. Więc to raczej on sam.

Anakin_Skywalker

Po czym wnosisz?

sweet_anger

oh jakiś aktor pochwalił polską drużynę, hehe boże ale wy żałośni to nie on piszę, bo gdzie tam jakiś aktor zauważy i doceni Polskę hehehehe, no przestańcie już świrować, on pewnie nawet nie wie gdzie Polska leży hehehe

I przez takich ludzi jak sweet_anger ten kraj jest uważany przez niektórych za smutny. Z niczego się nie potrafimy cieszyć i wszystko uznajemy za fejki itd. Zamiast czuć się w jakimś sensie dumni, że znany aktor kibicował naszym rodakom to lepiej zmienić swój kolor skóry na buraczany, przyczesać wąsa, poprawić białe skarpety sięgające połowy łydki i upieprzyć musztardą koszulkę do bicia żony, a potem cała naprzód! Prom oburzenia polskiego właśnie opuścił port!

KlakierPLNY

Jasne! Nie on pisze! On tylko leży i pachnie i... mecze ogląda. A wnioski z nich każe pisać asystentom.

KlakierPLNY

Naiwny dzieciak z ciebie. A za pół roku odszczekasz jak Crowe będzie reklamować jakąś polską markę. Ale nie, czekaj. Nie odszczekasz, boś peezda. W dodatku głupia :)

sweet_anger

Ale co ja mam odszczekać? Ja się cieszę, że znany aktor docenił nasze Orły. ;)

sweet_anger

Typowe. Szukanie wszędzie spisków i niezgodności, bo przecież dobrze i miło być nie może. :)

Tvnikv

Ale właśnie jest miło - tylko miło i aż miło. Facet oglądał sobie mecz i jak większość ze zdziwieniem stwierdził, że ta Polska nie jest taka zła, poza tym nikt o zdrowych zmysłach nie ma naturalnego odruchu kibicowania Niemcom. Każdy kibic sportowy jeśli nie ma akurat swojej narodowej reprezentacji w stawce, szuka sobie jakiejś takiej drużyny, pasującej do może trochę romantycznej wizji sportu, z elementem pozytywnego zaskoczenia - jak choćby i ta Islandia. Reakcja Polaków na te tweety, po latach futbolowego zakompleksienia była mocno na wyrost (Fakty, zapraszanie na mecz przez PZPN itd.). To w końcu tylko aktor oglądający sobie meczyk w tv. Zwykły facet z pilotem w jednym ręku, a komórą w drugiej :). Fajnie, że kibicował przez chwilę Polakom, ale z wnioskiem o honorowe obywatelstwo dla Russella to bym się jeszcze wstrzymała :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones