Ryan Coogler

Ryan Kyle Coogler

7,0
1 191 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ryan Coogler

po "creedzie"

użytkownik usunięty

Jego kariera może nabrać tempa.
Zobaczymy, przynajmniej bedxie mial fajny start.

Zaraz Spike Lee będzie płakał, że studia faworyzują Cooglera ; D

Ryan Coogler to jakiś j.e.b.a.n.y rasista. Drugi Spike Lee.

użytkownik usunięty
32ywis

Xd. Sly dostanie oscara?

Mnie bardziej ciekawi czy Akademia znowu wydyma Leo? A Sly za drugoplanową, czemu nie.

użytkownik usunięty
32ywis

TYM razem bedzie WIN!!!

użytkownik usunięty
32ywis

film jest ŚWIETNY, a MOST SZPIEGÓW jest NUUUDNY... ZJAWA za film roku, kostiumy, 1planowa, zdjecia, rezyser

Mnie najbardziej śmieszy 10 nominacji dla MM: Road of Shit, w tym ta za najlepszy film.

użytkownik usunięty
32ywis

Może i sie należy za taki efektywny film? w końcu nie jest nudny... jeżdżą sobie po pustyni, pełno dymu, niezła scenografia...Ale HAtful8 to lipa straszna, co mylisz? nudny i tylko 2 miejscach, praktycznie żadnej akcji, ani niczego, tylko gadanie głupot... QT sie wypalił, albo cosik...

Jeszcze nie widziałem ale na pewno obejrzę. Tak dla własnego zdania. Poza tym wczoraj przerobiłem Sicario i moim zdaniem bdb film, choć pominięty. No może bez przesady, film jak film, za to Del Toro - miazga.

użytkownik usunięty
32ywis

Sicario jest dobry i jego rola takze,

32ywis

Bo powinno być 12.

32ywis

Sly jak na siebie zagrał bardzo dobrze, ale taki ról są dziesiątki w ciągu roku. Bale w "The Big Short" znacznie lepszy, zupełnie inny poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones