Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,3
99 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Kiedyś ten kolo będzie jednym z lepszych aktorów. Jego kariera rozwinęła się i rozwija się dalej i ja was zapewniam. Róbcie screeny, cokolwiek. Moja wizja się spełni. Wystarczy trochę poczekać...a doczekamy się geniuszu.
Dziękuję za uwagę.

albatron

Tak.

10IGORDINHO10

Nie wiem skąd krytyka. Obejrzałem z nim już kilka filmów, i jest genialny. Masz rację, będzie z niego aktor.

ejdamejdam

Oj będzie :)

10IGORDINHO10

Ameryki nie odkryłeś. On jest na ustach wszystkich od 5 lat.

pecewu

ja nie mam go na ustach, choc chcialabym :P

10IGORDINHO10

Zgadzam się w 100%. Dla mnie fantastyczny aktor. Kiedyś będzie Oskar.

aniadolan1

Oscara to może mieć co najwyżej wystruganego z drewna. Beznadziejny aktor

snajper12331

Zgadzam się w 100%. Zupełnie nie rozumiem tego zachwytu Goslingiem u niektórych. Obejrzałem już parę filmów z nim i stwierdzam, że wszędzie był tak samo sztywny i bez wyrazu. Nie inaczej było w "La la land" więc nie rozumiem zupełnie za co ten Złoty Glob i nominacja do Oscara, tym bardziej, że rywalizował z dużo lepszymi od siebie Reynoldsem, Hillem czy Farrellem.

cruzo_Alex7

"Z dużo lepszymi od siebie" Hahahaha.

snajper12331

Bo jakby Twoje nic nie znaczące zdanie się liczyło jełopie, w dodatku bełkoczesz jakbyś się znał a widać żeś niedorozwinięty, dlatego sądzisz, że Gosling jest beznadziejny.

aniadolan1

Będzie, będzie, a jeśli nie będzie to strata oscarów, że nie mają tego gościa w swoim gronie.

10IGORDINHO10

No cóż... Nie rozumiem tych co piszą " baznadziejny". Jest dobry na Oscara to może nie ale ogólnie to fajny.

10IGORDINHO10

Poważnie? Może gdybyś napisał to przed premierą "Fanatyka", to może by to coś znaczyło. To tak jakbym napisał o Kubricku, że będzie to kultowy reżyser.

Dragit17

Trzeba traktować to w kategoriach żartu, bo jeśli na poważnie, to autora tekstu wypada nazwać debilem. Gosling już aktorem jest, a lepiej nie będzie.

10IGORDINHO10

zacznij może z tarotem na polsacie ? poszukują ambitnych i zwartych :P

10IGORDINHO10

Potwierdzam, gość jest nie-sa-mo-wi-ty.

10IGORDINHO10

No i sie sprawdziła przepowiednia
Oficer K (Blade Runner 2049)

10IGORDINHO10

Wiem że ten facet ma racje dlatego że Ryan pokazał że tymi "3 twarzami" jest w stanie ukazać bardzo dużo
emocji

użytkownik usunięty
10IGORDINHO10

"Blue Valentine" i "Blade Runner 2049" - po tych filmach drastycznie zmieniłem zdanie o tym aktorze. W "Miłości Larsa" też jest świetny. Wcześniej, tak jak wielu, uważałem go za drewno, po obejrzeniu "La La Land" czy "Half Nelson", a teraz to jeden z tych, za których trzymam kciuki. Jeżeli dalsze role będą na poziomie dwóch pierwszych przeze mnie wymienionych, to życzę mu Oscara, którego powinien dostać 7 lat temu za "Blue Valentine" - to bez wątpienia jego najlepsza rola, i ludzie, którzy uważają go za kartofla i beztalencie, powinni zobaczyć ten film. Będą zszokowani...
Jestem ciekaw jak wypadnie w "First Man", oby jak najlepiej.

10IGORDINHO10

Napisałeś to w momencie jego kulminacyjnego okresu w karierze....

10IGORDINHO10

Dalej szału nie zrobił. Jest bardzo przeciętnym aktorem. Do DiCaprio, Bale czy nawet Hardiego sporo mi brakuje. Jedzie na oponi cwaniaczka-przystojniaczka. Lata lecą, uroda przemija, a warsztat dalej średni.

10IGORDINHO10

nadal czekam na rozwój tego "talentu"...długo jeszcze?

10IGORDINHO10

Miałeś rację! To co pokazał na Oscarach to było coś... nie wiem co, ale coś na pewno. Musimy redefiniować, kto jest dziś pierwszą ligą Hollywoodzkich aktorów. Myślę że on tam jest ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones