Ryan ReynoldsI

Ryan Rodney Reynolds

8,4
81 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Reynolds

Jego rola w 'The Voices' jest genialna! Do tego fantastyczny dubbing wszystkich, "grających" w filmie zwierząt. Reynolds potrafi zaskoczyć.

Kaileena_Farah

Zgadzam się totalnie, byłam pod wrażeniem dowiedziawszy się, że to on podkładał te wszystkie głosy. Polecam "Pogrzebanego", serce pęka jak się ogląda :P

sally_storm

Tak. Ten film jest naprawdę dobry. Nie podobało mi się jaką jadke zrobili w filmie o chorobie. I te gadają zwierzęta... Wole poważniejsze kino, prawdziwe dramaty. Ale fakt, czuć dramatyzmu czuć..
I ryan świetnie zagrał. Film klasy B. Ale naprawdę ryan mnie zaskoczył.

karate_girl

The Voices ma coś w sobie z dramatu ale to też bardzo czarna komedia.

karate_girl

The Voices film klasy B?

Bluźnisz i to strasznie
można mieć różne gusta ale czasem trzeba właściwe nazywać rzeczy po imieniu
The Voices i rola Reynoldsa ( plus glosy ) to naprawde kawał świetnego filmu

dla mnie wszystkie avengersy to durnowate kino, opierajace sie tylko na efektach ( Ty jak widac uwazasz je za arcydzieła:))
jednak nie nazwalabym ich filmami klasy B

sloane

mam dokładnie to samo zdanie, co do Reynoldsa, "Głosów" i tych przeklętych, durnowatych avengersów. Ryan naprawdę jest bardzo dobrym aktorem, a "Głosy poruszyły mnie do głębi

applellinge

Mnie też poruszył ten film. Muszę go obejrzeć jeszcze raz, choć to zakrawa na masochizm...

karate_girl

Kurcze, 3 linijki tekstu a 6 byków.. ogarnij się karate kid..:(
żeby się dało czytać.
Pzdr

sally_storm

Pogrzebany świetny ;) A co do dubbingu zwierząt to kot wymiata i jego "JeRRy" :D

Kaileena_Farah

Ja właśnie obejrzałem "Złotą damę". To jest pełnokrwisty aktor., żadne drewno :)

Kaileena_Farah

Świetny film :)

robercik1010

rzekłbym, iż Ryanek rozkręca się dopiero, także zobaczymy, może nawet jakaś oscarowa (choćby z nominacją) rola w przyszłości...

Kaileena_Farah

Reynolds zawsze na propsie. Ja.biore kazdy film w ciemno, owszem zdazaja sie slabsze produkcje ale Ryan trzyma poziom. Tak samo mam z Nortonem

Mi_scusi

Norton też zawsze na propsie <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones