Ryan ReynoldsI

Ryan Rodney Reynolds

8,4
81 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Reynolds

ale patrząc na jego role w Buried / Pogrzebany trzeba przyznać, że potencjał w nim jest spory. To jest film jednego aktora, który tym jak gra właściwie definiuje prawie cały film (pomijając równie ważne kwestie techniczne jak montaz czy ooświetlenie). Wypadł rewelacyjnie, ani przez chwile nie ma wątpliwości co do emocji głównego bohatera a Ryan gra koncertowo. Pokazał, że jest w nim coś, co nie pozwala go skreslac jako aktora. I lepiej o tym pamietac, niż walnie się kolejny głupi komentarz typu "co za drewno". Prędzej - aktor nierówny. Czyli raz gra dobrze, a raz średnio. Jak wielu.

Metropholis

Fakt,w końcówce filmu ''As w rękawie'' po prostu mnie zaskoczył,emocjonalnie doskonały.

Metropholis

Polecam zobaczyć go w Głosach :D

Hienka

Tez mam na uwadze ten film. Nadrobię! :)

Hienka

Obejrzałam. Rzeczywiście był świetny :) Chyba strzelę focha na Ryana, bo okazuje się, że gośc ma sporo talentu i zamiast go wykorzystać stracił lata na granie w dennych filmach. W każdym razie zapisuję go sobie do listy aktorów, którym warto się przyglądać, bo mogą zaskoczyć ;)

Metropholis

Ktoś nie wierzy w kunszt aktorski Reynoldsa? Niech obejrzy "Deadpoola". :D

gramer_filmweb

Odkupił się już na całego tą rolą ;)

Metropholis

I czym on tam niby zabłysnął?

Jaki kraj, taki Karolak..

Ayoch

Talentem komediowym przede wszystkim. Nie popadł w karykaturę tylko rzeczywiście tchnął w Deadpoola charakter.

Metropholis

Talent komediowy ? :) Jak jest komedia to powinno być śmiesznie.. ten film był tak zabawny jak moja ostatnia biegunka.

Ayoch

Proponuję rozróżnić rolę komediową a scenariusz filmu komediowego. Inaczej się to ocenia. Nie mówiąc o tym, że to o czym teraz piszesz to kwestia poczucia humoru a nie to miałam na myśli pisząc o talencie Reynoldsa.

użytkownik usunięty
Metropholis

ayocha pewnie smiesza filmiki jak sie rzuca zywe koty do wody;]

Metropholis

To prawda, w Pogrzebanym pokazał co potrafi. Jak piszesz, robi prawie cały film. Poza tym z tego co oglądałem, to dobra rola w Paper Man czy Kelnerach

chemas

Pogrzebali go za długi? Bo już nie pamiętam. Pozdrawiam serdecznie.

Metropholis

Że niby gdzie przewija się, że jest drewniany?

mkskala

W 2015 r. jak pisałam ten post przewijało się w wątkach na forum.

mkskala

Nie oszukuj się. Deadpool tchnął w niego drugie życie.
Przedtem pogrążył się strasznie tymi wszystkimi latarniami, nieśmiesznymi komediami, czy deadpoolem w wolverinie (swoją drogą sam się za te role zlinczował po napisach).
Nawet Deadpool nie jest specjalnie wymagającą rolą... wydurnianie się zgodnie ze skryptem nie potrzebuje dużego talentu. Co innego gdyby robił to spontanicznie, na żywo.
Korniki już przebierają odnóżami!

Metropholis

Sam nie za bardzo lubiłem jego grę... ale po roli w Deadpool ujął mnie całkowicie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones