Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

Czasami trudno od Niego wzrok oderwać! I to trochę dziwne, bo kiedy Go zobaczyłam pierwszy raz uznałam, że jest bez rewelacji. Chłop jak każdy inny ;)
Ale kiedy się uśmiechnął, to już nie byłam taka pewna swej pierwszej opinii.
A kiedy zaczęłam słuchać, jak mówi, odpłynęłam totalnie :). Co za niesamowity tembr głosu!
Mógłby mi czytać do poduszki skład chemiczny dowolnego proszku do prania, a ja byłabym tak zachwycona... jakbym co najmniej erotyków Leśmiana słuchała.

MinnIe27

Zgadzam się w 100% :)

MinnIe27

mam dokładnie tak samo! :D

użytkownik usunięty
MinnIe27

Wg mnie mało urodziwy :)

Ah ten brytyjski akcent!I urok. ;)

a dla mnie ma to "coś"...;)

MinnIe27

W zanim się pojawiłeś strasznie przystojny, mr :D W love, rosie nigdy bym nie powiedziała, że to ten sam aktor :D a w wywiadach juz wql mi się nie podoba...

MinnIe27

Mam to samo wrażenie. Ten jego uśmiech jest przepiękny! Potrafi przyciągnąć uwagę swoimi kreacjami. :)

agrafkowaaa

no i klatę też lubi pokazywać ;P

MinnIe27

Widzę ze nie jestem jedyna! :D Gościa uwielbiam! a żonie zazdroszczę :D Dawno żaden aktor takiego wrażenie na mnie nie zrobił,ma to coś...

MinnIe27

Kojarzy mi się z uśmiechu z Jamesem Bayem, którego swoją drogą uważam za jednego z najprzystojniejszych facetów na świecie :D obaj są Anglikami i są do siebie w pewien sposób podobni. W Polsce takich mężczyzn nie ma, nigdy nie spotkałam nikogo podobnego nawet na ulicy.

MinnIe27

Nie da się nie zgodzić ^^ kiedy się uśmiecha mam dreszcze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones