Sam Neill

Nigel John Dermot Neill

7,8
26 843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Neill
użytkownik usunięty

Może ta z Omen III

Omen jako pierwszy Jurasic Park jako drugi

nadzia_filmaniak

Oczywiście,że Omen III:Final Conflict (Damien Thorn) :]

Possession. ale sam film słaby.

"Merlin" i "Jurassic Park"

czerwony pażdziernik

Alan Grant z Jurassic Park i Damien Thorne z Omen III

Opętanie

Zdecydowanie Omen 3... sama mowa niewerbalna twarzy (uśmiechy, spojrzenia...) potrafi wzbudzić zachwyt... rewelacyjnie zagrana rola

KinoManiack

Omen III i Martwa cisza ora Doktor Ziwago - rewelacja

kojom

omen III
Jurrasic Park
Merlin

wszystkie sa epic

loffciam

Park i Omen ...

Dynastia Tudorów - świetny jako kardynał.

Crusoe i Dynastia Tudorów. Chyba najlepsza scena samobójstwa, jaką widziałem. Szkoda iż ten aktor jest tak rzadko używany.

Martwa cisza i Opętanie

Opętanie i W Paszczy Szaleństwa

BTW Doktora Ziwago ani Dynastii Tudorów o dziwo jeszcze nie widziałem...Pewnie wstyd ale prawda.

"Merlin"

bez watpliwosci Omen III

Ukryty wymiar, w paszczy szaleństwa.

Bez dwóch zdań Opętanie!

Merlin!

Event Horizon ^^

klinczen

In The Mouth of Madness.

Zdecydowanie rola dr Alana Granta z Parku Jurajskiego. Wspaniale tam zagrał!

incredible_illusion

według mnie jako Brian de Bois Guilbert w Ivanhoe z 1982 był powalający. Szczerze polecam ten film, bardzo przyjemny.

kiara_94

Popieram. Dodałabym do tego jeszcze tytułową rolę z ,,Merlina" i dr Alana Granta. Ale jako templariusz w ,,Ivanhoe" jest świetny, że przyćmiewa głównego aktora.

świetnie gra obłąkanych itp:) więc W PASZCZY SZALEŃSTWA ,i genialny EVENT HORIZON a pozatym swietny charakterystyczny aktor

przemas123

Jack Starlight z serialu "Napad z bronią w ręku" Do dziś pamiętam jak w szkole zawieszaliśmy się za przyczepy do traktorów

W paszczy szaleństwa

Jurassic Park, choć w Omenie nieźle fajnie mu poszło :D

Smikoszet

* bez tego nieźle ;-;

Najbardziej lubię Neill'a w filmach Martwa Cisza, Fortepian, Zaklinacz koni i Dean Spanley. A w telewizyjnych: Jessica i Na koniec świata. Pewnie, że lubię Jurassic Park czy Event Horizon ale wolę filmy w których niewielką rolą sprawia widzowi niespodziankę i swoją grą /interpretacją wywołuje niedosyt a nawet złość, że tak go mało w obrazie. Świetny aktor w każdej roli.

Merlin :)

W Possession przeszedł samego siebie, film świetny.

Naprawdę tylko jedna osoba wymieniła Fortepian??? Świetnie gra świra, to prawda, ale to Fortepian pozwolił mu rozwinąć skrzydła i pokazać jakim zajebistym aktorem dramatycznym jest.

Marac

Nigdy nie rozumiałam dlaczego jego żona wybrała tego drugiego. Haha. Neill jest wspanialy w tym filmie no i przystojniejszy.

Zdecydowanie Park Jurajski i Omen.

AterXFelis

No, mogę jeszcze dodać Fortepian i Merlina, w sumie można by wymieniać naprawdę długo.

AterXFelis

Jurassic Park i Ukryty Wymiar

Park Jurajski 3

Thor Ragnarok

Zdecydowanie doktor Alan grand z jurassic park mój najlepszy aktor zaraz po Ian mackelken Viggo mortressen Orlando bloom i dwayne Johnson

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones