Sam Rockwell

Samuel Rockwell

8,5
48 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Rockwell
użytkownik usunięty
Bokciu

To prawda ! Życze mu żeby wyszedł z gali ze statuetką .

Bokciu

Trzymam kciuki mocno za Oscara. Bardzo facet zasługuje

Bokciu

Kapitalny w swej roli! Ale mam dylemat - Rockwell czy Dafoe powinien zgarnąć statuetkę. Obaj zasługują na nią.

Bokciu

Zagrał Tu jak petarda.

Bokciu

Ależ ja się cieszę z tego Rockwella. Był kapitalny i również mu kibicuję jeżeli chodzi o zgarnięcie statuetki, choć faktycznie czuję się nieco rozdarta bo Dafoe...

Bokciu

Wiekszego idioty policjanta dawno nie widziałam. Za ta role powinien dostać nagrodę, może nie Oscar. Generalnie ciągnie cały film razem z babką. A wiemy już kto zabił? Po seansie w kinie było słychać uuuuu już koniec? hehehe ludzie dalej siedzieli w fotelach licząc ze jeszcze bedzie jakas dokrętka.

kobow

Jeszcze nie, ale policja jest tuż, tuż i na dniach się dowiemy...

kobow

Wiadomo kto. Przecież ten gościu, od którego Dixon pobrał DNA w knajpie. Dokonał gwałtu ostatniego dnia na przepustce, sam to mówił, jak Dixon po sczytaniu numerów jego wozu wchodził z powrotem do knajpy. Tyle, że potem ten nowy szeryf najzwyczajniej okłamał Dixona, zbył go i zamiótł sprawę pod dywan zasłaniając się tajną operacją wojskową.

Pawcio_filmaniak

to nie on bo wtedy ten gościu był w Iraku.

Bokciu

Oczywiście. Jak już gra-to zawsze jest to totalna rozpierducha. To właśnie on ciągnie "Billboardy" chociaż gra postać drugoplanową. Podobnież było w "Zielonej mili". Statuetka mu się od dawna należy i to niejedna

Bokciu

Zgadzam się. Po wielu rolach głupków zagrał doskonałą rolę, a wręcz stworzył kreację i Oscar zasłużony.

Bokciu

Był moim faworytem do Oskara za rolę drugoplanową i nie zawiodłam się :) Brawo!

Bokciu

wreszcie trafił mu się porządny film bo te inne z ostatnich lat szkoda mówić.

Bokciu

Ukłony dla krytyka, Pawła Mossakowskiego, który lata temu,
przy okazji filmu Moon, wywróżył mu w przyszłości Oscara.

Bokciu

że zagrał głupiego policjanta?

marcin_lendzion

"Że zagrał głupiego policjanta"? Tylko współczuć skoro sprowadzasz taką rewelacyjną rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones