Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
163 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson
Ds_Hanka_man

Popieram!

nocny_ptak

to wspaniały aktor,dobry w komediach i dramatach.nie jest zbyt przystojny,ale bardzo utalentowany.

Ds_Hanka_man

Ale dlaczego zawsze gra czarnego?

kuang_sheng

Bo nie jest biały.

kuang_sheng

tak,tutaj masz zdjęcie
http://www.breitbart.com/big-hollywood/2013/08/09/samuel-jackson-open-season-you ng-black-men/

TheAmazingPudding

serio serio ?

kuang_sheng

Nie chce mu się zmywać makijażu....

kuang_sheng

Przecież grał chińczyka i Indianina:)

kuang_sheng

a ty czemu grasz zawsze jelopa, a w zasadzie nie musisz grac :)

Ds_Hanka_man

Nie potrafie ogarnąć jak Samuel mógł do teraz nie dostać oscara. Przecież w filmach Tarantino jest zawsze genialny.

penetrator1981

Kurde nigdy o tym nie myślałem, ale masz cholera pełną rację!!! Przecież jest o niebo lepszy od wielu nagrodzonych

Ds_Hanka_man

Rak się czasami robi, gdy chcę się podciąć komuś skrzydła. Najlepszym przykładem jest Eurowizja.

Basia_101

Niestety Eurowizja to już jest teraz parodią po prostu

Ds_Hanka_man

Jeden z lepszych czarnoskórych aktorów obok np.Dannego Glovera czy Eddiego Murphego.

Ruben_fw

Dodałbym jeszcze Denzela

Ds_Hanka_man

Washingtona ? Jakoś za nim nie przepadam.

Ruben_fw

Ja akurat go lubię, chociaż nie da się ukryć, że gra dość podobnie w każdym filmie i nie jest jakimś ekranowym "kameleonem"

Ds_Hanka_man

Czy ty właśnie powiedziałeś, że Denzel Washington gra zawsze tą samą postać i, że Samuel Jackson jest od niego lepszym aktorem? Czy to jest jakiś żart? Jackson w każdym filmie jakim występuje zawsze gra jedną i tą samą postać, siebie. Washington jest wzorem dla setek aktorów na świecie i żywą ikoną kina, a Jackson jest po prostu popularny bo gra fajne role, które jednak różnią się od siebie tym, że charakteryzacja jest inna.

kamil12580

Jak powiedziałem Denzela bardzo lubię, ale dla mnie nie jest tak elastyczny jak choćby Al Pacino. To moje zdanie, wiem co widzę i tyle. A że może być wzorem - a czemu nie

kamil12580

Dobry żart XD

użytkownik usunięty
Ds_Hanka_man

Moc w Mace Windu silna jest jakby mistrz Yoda powiedział:)

No tak:)

Ds_Hanka_man

Dla mnie Samuel L. Jackson i Denzel Washington najlepsi.

pawell099

Tak jest!

Ds_Hanka_man

Morgan Freeman po nim

marcin_lendzion

Popieram, szkoda tylko, że jest już po 80..., aż mi się wierzyć nie chce, że to niestety kwestia kilku lat... masakra ta biologia

Ds_Hanka_man

Downey Jr. lepszy w "jajach w tropikach".

Militiades

O... tu się nie zgodzę - Ryszard Raduszewski czyli Abraham Lincoln w Alternatywy 4 wymiata wszystkich:)

Ds_Hanka_man

Jakby tak dobrze się zastanowić, to ... tak

Ds_Hanka_man

Jedyny czarny aktor, którego lubię oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones