Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Ten szyk , wdzięk , uśmiech i aparycja . Sando kocham Cię ! :)

użytkownik usunięty
Teeddy

Niezły żart.

Potwierdzam, że również humor mi się poprawił heh

Teeddy

jeśli tona botoksu jest dla ciebie jest "pięknem" to brawo..

Mou

Mało wiesz . Sandra Bullock jest kwintesencją kobicości . Nie używa żadnego botoxu ani nie miała nigdy żadnej operacji plastycznej . Jest naturalnie śliczna i tyle .

Teeddy

Akurat botoxu to ma od cholery i to widać i to bardzo.Kobieta po 50 i ani jeden zmarszczki to żadko spotykane w naturze.

Sol1987

Czasami ci co takie brednie wypisują powinni najpierw pójść do podstawówki, aby wiedzieć, że pisze się "rzadko".

JackHolborn

Będę pisać jak chce.

użytkownik usunięty
Sol1987

Słuchaj gościu, ja się w tym wątkuz Tobą co do Bullock generalnie zgadzam, ale jak masz zamiar pisać se jak chcesz, to won do piaskownicy, a nie krwawe łzy u cywilizowanych ludzi swoim analfabetyzmem wywołujesz.

Teeddy

ja ją lubię. potrafi się śmiać sama z siebie co jest niezwykłe w świecie celebrytów, przyznaje się do błędów, ma na koncie i Złotą malinę i Oskara, jest piękna, mądra i ładna.

Antonia_2

Nic dodać , nić ująć .

Teeddy

wg mnie wygląda jak chłop po operacji zmiany płci, taka Conchita

amp_litude

dokładnie i nawet jabłka adama można się doszukać...

Mala_manda

komentarz sprzed 4 lat, nawet nie pamiętam o co dokładnie chodziło

amp_litude

masz napisane o co chodziło

Teeddy

nie wiem co ale ma na pewno coś w sobie , na pewno zapada w pamięć , wyróżnia się z pośród innych aktorek przynajmniej dla mnie

Teeddy

Nadal ją kocham :-) .

Teeddy

Nic sie nie zmieniło . Nadal ją kocham ! :) .

Teeddy

Gdzie ona ma cycki?

Teeddy

Sandra Bullock najpiękniejszą kobietą świata według magazynu People !!!!
http://plejada.onet.pl/newsy/sandra-bullock-najpiekniejsza-kobieta-swiata-wedlug -magazynu-people/1ee7ly

Teeddy

Jesteś kolejnym onanistą ;)

Teeddy

Przed paroma minutami skończyłem oglądać "Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza" i choć film uważałem za wart obejrzenia to i tak jego największą wartością była właśnie Ona. Przez cały film nie mogłem od Niej oderwać oka. Gdyby nie ona zapewne nie obejrzałbym tego filmu. Szczęściarzem będzie ten, który ponownie zdobędzie klucz do jej serca :-).

Teeddy

ja się zakochałem po Grawitacji. Sam film czochra moszna, a jej gra tylko to uwiarygadnia :) No i pokażcie mi kobitkę z taką figurą w wieku 50 lat.. klasa.

jedyny_realista

To zobacz sobie chociażby GINĘ GERSHON-ta to dopiero wygląda,choć od Bullock 2 lata starsza...

Teeddy

Pytanie skierowane raczej do fanów Sandry Bullock. Pamięta ktoś z Was film (prawdopodobnie lata '90), który zaczynał się tym, że jechała w przedziale pociągiem z młodą kobietą, polubiły się, long story short - tamta dała jej przymierzyć obrączkę. Był wypadek. Kobieta zginęła, Sandra miała chwilową amnezję. W szpitalu obudziła się wśród rodziny męża tej drugiej. Oni jej nigdy wcześniej nie widzieli. Potem Sandra zaczyna sobie przypominać wszystko, ale zakochuje się w bracie nieżyjącego już "męża".
Ktoś coś? Strasznie mnie to męczy, bardzo chciałabym sobie przypomnieć.
Z góry dzięki :)

ewangeli

Była mega super laską aż zaczeła ładować w siebie ten beznadziejny plastki co sprawia że ona wygląda jak nic nie wartościowy przedmiot ,taka prawda ludzie stają sie plastikowi co za chwile zmieni ludzi w szrucznych ludzi .

goldi007

Ciekawe skąd masz takie informacje? Sandra z całą pewnością nie ma w sobie nawet grama plastiku.

staryzgred

Tak jasne i w wieku 51 lat ma cerę jak nastolatką , zero zmarszczek , jędrne ciało itp , no sorry naprawdę w to wierzysz że ona jest naturalna , jak tak to podaj odpowiednie info które to potwierdzi .

goldi007

W internecie nie ma anonimowości więc odmówię podania szczegółów, spróbuję się oprzeć na spostrzeżeniach ogólnie dostępnych.

Pomieszkaj trochę w US, a przyzwyczaisz się do tego, że nawet sześćdziesięciolatkowie nie mają zmarszczek na twarzy. Potwierdzi to każdy lingwista na świecie - brytyjski angielski powoduje zmarszczki wokół ust zaraz po trzydziestce a wokół oczu po czterdziestce, natomiast amerykański angielski wymaga minimalnej mimiki i zachowuje gładkość twarzy - przed wystąpieniem zmarszczek najczęściej pojawiają się objawy starczego zwiotczenia skóry. Oglądnij Gravity lub Our Brand Is Crisis w jakości BD, na dobrym monitorze - nie znajdziesz tam cery nastolatki, szyja i dłonie, a nawet twarz (pomijając zmarszczki) należą do zadbanej pięćdziesięciolatki.

Wiem, że wiara w treść wywiadów udzielanych przez celebrytów jest dziecinną naiwnością. Spróbujmy jednak przez chwilę być dziećmi. Już w 1995 roku - gdy jeszcze jakakolwiek ingerencja chirurga plastycznego była jej kompletnie zbędna - powiedziała, że jeśli kiedykolwiek podda się jakiemuś zabiegowi, to będzie to powiększenie piersi lub liposukcja ud (od tego czasu komentuje te części swojego ciała w niemal każdym filmie). Do dziś zmian w jej figurze nie da się zauważyć. Jeśli wiesz cokolwiek o dojrzałych kobietach, to podzielisz moją naiwność.

Jestem stary nie tylko ze swojego nick'u, więc i moje postrzeganie urody prawdopodobnie znacznie różni się od Twojego. Mimo opisanych wyżej niedoskonałości uważam, że w swojej "klasie wiekowej" jedynie Helena Bonham Carter jest konkurentem do tytułu najpiękniejszej naturalnej kobiety świata.

goldi007

a gdzie info potwierdzające to co mówisz?
w jej zawodzie jak najbardziej jest możliwe długie zachowanie młodości.

goldi007

Osobiście nigdy by mnie nie było stać na operacje z plastikiem w jakiejś roli... Bez żadnych przechwałek, bo to nie moja zasługa, w wieku 50-u lat wyglądałam na 35. To po prostu i tylko natura... Sandra na pewno ma kasę na pielęgnacje swojej niewątpliwie wspanialej urody, ale plastiku nie da się ukryć, i w jej wypadku - tego zupełnie nie widać, tak jak widać u innych, tez przy kasie. Po prostu ma jakieś błogosławieństwo akurat w tym punkcie...W innych (życie rodzinne) niestety nie. Dostała świetne role i gra je koncertowo. Pewnie dzięki temu, ze jest piękna, to nie ma nic przeciwko epizodom z dłubaniem w zębach czy noszeniu obwisłych na tyłku spodni lub "kompromitujących", "ośmieszających" ja wyskokach. Bardzo lubię komedie właśnie z nią, choćby sam scenariusz nie powalał finezja...Wspaniała aktorka.

ewangeli

https://www.filmweb.pl/film/Pani+Winterbourne-1996-8516

mania19

W tym filmie nie występuje Sandra Bullock.

ewangeli

Opis bardzo podobny do "Ja cię kocham a ty śpisz", tam też był pociąg, rodzina. która myślała, że to narzeczona syna, brat i obrączka.

Teeddy

Czy ona ma dzieci czy nie ??

giovanni50

Ma adoptowanego synka Luisa .

Teeddy

Dzięki za info :)

giovanni50

Dodam że Luis jest murzynkiem :-) .

Teeddy

No i co z tego
Surya Bonaly też została adoptowana przez białych rodziców

giovanni50

To z tego, że za murzynka więcej dopłacają :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Teeddy

Syn ma na imię Louis (nie Luis), jest też córka Laila - adoptowana w listopadzie 2015, również afro-amerykanka.

Teeddy

Kwestia gustu. Mi się zupełnie nie podoba, tak samo jak Julia Roberts.

Teeddy

Poza tym o czym wspominasz uroda, atrakcyjność itd. dodałbym jeszcze, iż ta piękna kobieta ma w sobie coś unikalnego (przynajmniej według mnie) - naturalny urok, który przejawia się w każdej formie i charakterze jakie nadaje postaciom w odgrywanych przez siebie rolach dodając swej kobiecości lekkość, wdzięk i wyjątkowy charakter - sposób w jaki sposób mówi, porusza się, wyraża emocje i wiele innych i co niezwykle istotne jest do tego bardzo naturalna i przekonująca. Sandra Bullock jest zdecydowanie kobietą nie tylko przepiękną i pociagajacą ale również osobą przepełnioną unikalnym, naturalnym urokiem i niezapomnianym wdziękiem (hot, charming and sweet babe :) )

tomash74

Dokładnie tak. Ma w sobie coś niesamowitego.

Teeddy

No, obecnie jak Michael Jackson, do złudzenia.A taka była ładna na buzi. To se ne vrati.

basiaz1970

Właśnie obejrzałem Ocean 8 i takie samo miałem spostrzeżenie. Ta broda..Jak Michael po operacji.

Teeddy

Jest cała twoja. Nie chciałbym jej nawet jakby mi dorzucili jakaś ładna gratis.

Teeddy

najładniejsza nie ładna tak

Teeddy

że co ku##a? Przecież ona przeszła już tyle operacji plastycznych że się na nią patrzeć nie da, powoli Michael Jackson się z niej robi... Film "Nie otwieraj oczu" znakomicie pokazuje ilość jej operacji

Teeddy

ZGADZAM SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! simpuje do niej i jej ról

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones