Sarah Snook

7,7
8 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Snook

Moim zdaniem w "Predestination" jest bardzo podobna do Emmy Stone. A może mi się tylko wydaje.

UnhollySeth

jak naj bardziej masz racje
obie rudawe i bardzo podobna uroda

UnhollySeth

najlepsze obie sa w podobnym wieku , tylko ze Emma Stone ma 2X wiecej filmow na kacie

UnhollySeth

Wszedłem tu po to żeby sprawdzić czy to nie była Emma Stone, także coś w tym jest... :)

UnhollySeth

Wygląda jak połączenie Emmy Stone z Jodie Foster (szczególnie jak jest ucharakteryzowana na faceta w "Predestination"). A momentami wygląda jak Milla Jovovich.

UnhollySeth

dokladnie jakas podrobka Stone vel. "żaby" ;)

UnhollySeth

w "Predestination" po ucharakteryzowaniu wyglądała jak młody DiCaprio

dezertx

Dokładnie ja też od razu widziałem w niej DiCaprio moja narzeczona to samo pomyśłała :)

mj_rock

Mnie przypominała DiCaprio a momentami Melisse Joan Hart

dezertx

Fakt, była do niego tam podobna.

UnhollySeth

mi za to, w Predestination, z rysów twarzy przypominała Philipa Seymoura Hoffmana. To chyba zasługa jakiejś "plastyczności" twarzy, że różnym ludziom różne osoby przypomina :)

UnhollySeth

Mi przypomina młodą Kathy Bates...?!

UnhollySeth

Mnie trochę przypominała Donalda Tuska... też ruda tyle, że o niebo ładniejsza:)

UnhollySeth

Masz rację, widziałam zwiastun Klątwa Jessabelle w telewizji i pomyślałam tak samo iż jest bardzo podobna do Stone, nawet przez chwilę myślałam że to Emma.

UnhollySeth

Też bardzo przypomina mi Emmę, szczególnie, gdy oglądałam zwiastun "Klątwy Jessabelle" :) Myślałam, że to Stone ;)

UnhollySeth

W tym filmie wyglądała jak skrzyżowanie Emmy Stone z... Leonardo Di Caprio:)

Heatseeker

I to jest najlepsze porównanie z tych, tutaj zawartych. Miałem dokładnie tako samo wrażenie. Myślę, że mogło się to wziąć z tego, że ta aktorka z urody podobna jest do Stone, natomiast przygotowując się do roli mężczyzny mogła po prostu wzorować się na Di Caprio, na jego zachowaniu, mimice itp.

UnhollySeth

Mnie skojarzyła się z Emmą i Millą Jovovich :-)

UnhollySeth

Ania Dąbrowska :-)

Hurokan

Jeśli chodzi Wam o rude włosy - to jest:) Jeśli chodzi Wam o twarz - to wogle nie ma co jej porównywać.Z twarzy jest podobna do Melissy Joan Hart.Widzieliscie jak wygląda Emma Stone? Śmiech na sali.

UnhollySeth

mnie też bardzo ja przypomina

UnhollySeth

Tak, tak, masz rację... i jest równie piękna ;)

UnhollySeth

Dokładnie to samo odczucie miałam w "Klątwa Jessabelle" :) Więc widocznie to nie zależy od charakteryzacji, tylko naprawdę jest do niej podobna.

UnhollySeth

No ja wogole na początku myślałam że to jest Emma Stone

UnhollySeth

A mi nikogo raczej nie przypomina - a tylko w Przeznaczeniu ja widzialam. Raczej bo teraz sobie mysle ze ma oczy bardziej podobne do Renee Zelweger, niz do takiej Emmy Stone ;-)

UnhollySeth

Według mnie podobna do Rose McGowan :p

UnhollySeth

Też miałam takie wrażenie oglądając "Projektantkę" :)

kasiach55

Miałam to samo. Myślałam, ze w projektantce gra Emma.

UnhollySeth

moze dlatego mnie irytuje i sie nie podoba ;P zwlaszcza w "sukcesja"

UnhollySeth

Odniosłem takie samo wrażenie.

UnhollySeth

Kwestia oczu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones