Sarah Snook

7,7
8 124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Snook

alez ja ucharakteryzowali w przeznaczeniu.jako niezamezna mezatka nie przypominala Jane. niezla robota

parsxzywykutafon

za to nieprawdopodobnie przypomina Leonardo Di Caprio i chyba jest od niego lepsza aktorsko

jos_fw

o kurde! ja tez pomyslalem w tym filmie ze to kobieca wersja Leo . zagrala dobrze , Leo nie lubie ale jako aktor jest niezly.

parsxzywykutafon

ja Leo nie lubię i nie cenię, ale ta dziewczyna ma potencjał.

jos_fw

potencjał i urode

jos_fw

Też go nie lubiłem, lecz im starszy jest tym lepiej gra. A ona trochę wkurzająca jest na ekranie.
A co do tematu, to była dość podobna. Dobra robota, zrobili co mogli, ale bez rewelacji. Sam film fajny.

Jajkonatwardo

Mnie ciągle wkurza. Natomiast dochodzę do wniosku, że to była celowa stylizacja na Caprio. Nie zgodzę się - dziewczyna ma talent!

jos_fw

Nie powiedziałem, że go nie ma. Po za tym po jednym filmie trochę trudno mi ocenić.

Jajkonatwardo

to też prawda. Poczekajmy zatem

jos_fw

Następne w kolejce jest "The Final Hours", może jej rola nie będzie bardzo ograniczona i będę w stanie coś powiedzieć o jej grze.

jos_fw

Mi też DiCarpio przypominała.

Kung_Fu_Master

Ja aż zaniemówiłam - wyglądała jakby Leo DiCaprio i Edward Furlog spłodzili syna
aż weszłam na fw sprawdzić kto gra tego chłopaczka - a tu się okazuje, że to dziewczyna

Kasiek_haz

Tak! Faktycznie przypominała Furlonga w tym filmie.

parsxzywykutafon

niezamezna mezatka xD

parsxzywykutafon

w Przeznaczeniu wyglądała jak skrzyżowanie Leonardo DiCaprio z Judy Foster ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones