Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson
Lukininho

piękna , piękna , piękna < 3

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Prawdziwym ideałem kobiety jest tylko i wyłącznie Jennifer Lopez! Według mnie powinni jest postawić pomnik w Hollywood, bo na prawdę przyczyniła się do rozwoju showbiznesu aktorstwem, tańcem i śpiewem. Ona jest moim bóstwem.

Jaceek85

Matko człowieku... ta beka Lopez? Obie są siebie warte. Ani jedna ani druga do zjawiskowych piękności nie należy, ale jak już miałabym wybierać która ładniejsza to zdecydowanie Lopez. Scarlett jest wręcz brzydka, kompletnie mi się nie podoba. Fuj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Miley**

o , no właśnie :>

Dark_Agatuta

No taka z niej cudowna 'pieknosc' ze juz ma drugiego meza w wieku 32 lat :D
jeszcze pewnie z 2-3 rozwody bedzie miala w zyciu. Nic tylko sie zenic, na pewno zajebista z niej zona- i na pewno nie zdradza. Oj Panowie jacyście Wy glupi- doslownie JAK BUT

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Wiem, że Twoja wypowiedź jest z dawien dawna, ale muszę:
skoro one są brzydkie, to podaj proszę swoje typy ideału kobiety?

Proszę bardzo: Eva Green, Emma Watson, Anna Dymna (za młodu oczywiście).

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

A myślałam, że podasz jakieś anorektyczne wieszaki. No proszę - Eva Green: obłędna, Anna Dymna: piękna i nasza, tylko co tam robi ta przeciętniara Emma Watson? Tylko statystyki psuje.
Pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty

Eva Green - bardzo przeciętna, Anna Dymna - może być (oczywiście młoda), Emma Watson - żaba.

użytkownik usunięty

Eva Green ma zabójcze oczy, choć nie dziwię Ci się że tego nie dostrzegasz (niewielu facetów zwraca na to uwagę).

"Emma Watson - żaba" - zgadzam się w 100%. Potrafię zrozumieć zachwyt jej osobą w przypadku obcokrajowców, ale w Polsce gdzie piękność spotyka się co krok? Wystarczy wyjść na dwór, rozejrzeć się i od razu stanieje.

użytkownik usunięty

Zależy też w jakim rejonie Polski... ;p Eva Green fakt ma piękne oczy, ale jakoś reszta mi się mniej podoba, ma jakieś specyficzne ustawienie czoła, nie wiem jak to określić.

użytkownik usunięty

A już Ci służę z pomocą.
To z mowy ciała się nazywa "inteligentne czoło". ^^

użytkownik usunięty

Słyszałem o tym :D Wypukłe inteligentne, wklęsłe już mniej ;

użytkownik usunięty

Hahahah

lel

Czemu nazywasz nazywasz anorektyczki wieszakami, to choroba. Zresztą nie każdy kto jest szczupły jest anorektyczką. Nie lubię jak ktoś tak nazywa kobiety, a ostatnio taki brak szacunku jest w modzie.

użytkownik usunięty
Ergath

Masz absolutną rację, przepraszam. :)
Żadne usprawiedliwienie, ale sama się sobie dziwię że to napisałam. Ale napisałam - jest czarno na białym.
Widać czasem bywam podła.

Sztuczny_rarytas

Scarlett brzydka? Dawno takiej głupoty nie usłyszałem, czysta zazdrość :)

użytkownik usunięty
Nabrut

Może chodzi mu o to że jest jednorazowego użytku?

może

Nabrut

Czemu od razu zazdrosc? Kwestia gustu, Tobie się podoba komuś innemu nie...

Nabrut

to salceson jest

takkis

Selceson. Inteligentne przezwisko godne niejednego gimnazjalisty. Gratuluję, pozdrawiam i czekam na Twoje zdjęcie! :)

julcianik

dziek stary również pozdrawiam :)

takkis

Szkoda czasu na dyskusję

Nabrut

zgadzam się, Scarlet jest brzydka i tyle! jakem był kilkuletnim dzieciakiem oglądałem Mupet Show i tam ta świnka piggy czy jakoś to ta Scarlet całkiem jak ona jest

Sztuczny_rarytas

W 2005 roku została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą na świecie przez amerykański magazyn FHM.-Tyle w temacie

dagon1911

a Ty się akurat z amerykańskim gustem utożsamiasz, oczywiście.

dagon1911

naiwny człowieku ty nadal wierzysz w jakieś rankingi? przecież to jest płatne bandzwole jeden managier się dogaduje z mediami słono płaci i raz ta a raz inna panna jest na topie

Jaceek85

ty wsiuro!

Lukininho

Zgadzam się w 100%! Najpiękniejsza kobieta ze wszystkich.

icansee

Tak, taaaaaaak, najpiękniejsza, o tak, ojjjj taaaaaaaaaaaak !

Lukininho

też ją uważam za ideał kobiety :)

użytkownik usunięty
wort801

nie ty jeden :)

widziałeś już jej zdjęcia z planu Civil War <3 ?

Lukininho

piękna, bo ma polskie korzenie :]

Lukininho

Niestety ma trochę taką koniowatą urodę dziewczyny ze wsi.

ShaggyTM

(Koniowata) (y) nawet jeśli to i tak nie po milionach operacji plastycznych :p dajmy przykład Megan Fox, Natalia Siwiec itd.

becks7777

Natalia Siwiec to lambadziara

ShaggyTM

koniowata uroda nie ma nic wspólnego z pochodzeniem ze wsi, powiem nawet więcej, kobety wychowane na wsi o ile nie zapuściły na tej wsi korzeni i nie stały się 'starymi babami ze wsi' są dużo ładniejsze od 'dziewczynek' z miasta. Jednak wieś ma swój urok i 'swoje zasady' trzeba się więcej nachodzić, żyje się trochę innym rytmem, moim zdaniem zdecydowanie na plus. A co do tematu pięknych aktorek ja dorzuce swoje 'trzy grosze' - Charlize Theron ;)

ShaggyTM

Oczywiście. Dziewczyny z miasta są piękne i cudowne, natomiast ze wsi wyglądają jak konie. Tak, tak. Nie ma to jak ładowanie ludzi do jednego wora. Znam wiele urodziwych kobiet pochodzących z małych miejscowości, nieraz bardziej zadbanych i 'ładnych'. Ah, te stereotypy :)

ShaggyTM

cholera pozamiatane
sam bym lepiej tego nie ujął

pzdr.

ShaggyTM

Koniowatą? Gdzie ty to widzisz? Znalazł się spec od kobiet na wsi :-/
A Scarlett jest charakterystyczna i ładna ;-)

Lukininho

Oj, popieram. A swoją drogą kolego, brawo za podsycany samoistnie naturą testosteronu wysyp opinii o kobietach:)

Lukininho

no gites malina

Lukininho

http://www.filmweb.pl/film/Ghost+World-2001-5822#picture-8

Purple_Killer

http://www.filmweb.pl/person/Scarlett.Johansson#picture-69

Mr_Macphisto

Makijaż i te sprawy. Gdyby tak mnie pomalowali dobrze, to bym był od niej ładniejszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones