Sebastian Stan

8,3
43 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Stan

Bardzo chciałabym zobaczyć Sebastiana w kolejnej odsłonie Gwiezdnych wojen. Myślę, że bardzo by pasował do całej konwencji.

justyna_bo_33

Hahahah widzę, że nie tylko ja wpadłam na informację o jego rzekomym podobieństwie do Marka Hamilla. Nie widziałam żadnej części "Gwiezdnych wojen", ale gdyby Sebastian wystąpił jako Luke nie mogłabym tego przegapić^^

honey99

To byłaby super okazja. I jeszcze jakby wystąpiła jakaś aktorka w roli Mary Jade hymmmm byłoby cudownie.
On idealnie do tej roli pasuje.

honey99

Przynajmniej Sebastian wie jak mniej więcej będzie wyglądał na starość ;)

justyna_bo_33

Dokłądnie przy odpowiedniej charakteryzacji wygląda jak klon - obczajcie przeróbki ;D Jesli taki film miałby powstać to tylko z nim :)

justyna_bo_33

Mnie to ciekawi, dlaczego jest wypisany wśród dzieci Marka Hamilla, kiedy wpisze się nazwisko tego drugiego w Google.

Bianka_Lg

To oficjalne tzn fani dopatrzyli się podobieństwa, dotarło to do nich i teraz otwarcie żartują na ten temat ... może stąd te skojarzenia w google. Zerknijcie na instagram fanpage winterbuckysnow albo winterhunterxx , jakiś czas temu były tam posty ukazujące interakcję między panami :) screeny ich postów komentarzy dotyczących podobieństwa :)

sleepyhead_83

Fanowskie fora fanowskimi forami i tam powinno to pozostać. Jeśli ktoś chce sprawdzić sobie jakieś inforamcje na Wiki i nie widzi dopisku "uwaga, te informacje mogą być w małym/dużym/jakimkolwiek stopniu błędne" (nie tak to leci, ale raczej każdy zna ten komunikat przy niezweryfikowanych informacjach), to bierze to za pewnik. Więc to wprowadzanie ludzi w błąd na wielką skalę i fani mogli sobie podarować :P

Bianka_Lg

Racja :) fani fanami ale nie zawsze obiekt zainteresowań ma świadomość - bo niby po co - tego co dzieje się na fanpage'ach a tu prosze sam Hamill i Stan choćby na swoich social media piszą "my son" , "my dad" .. Jakkolwiek, to zabawne a podobieństwo niesamowite. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones